Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon idővel a lány összejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon idővel a lány összejönne velem Ilyen korkülönbséggel? Többi lent.

Figyelt kérdés
25 vagyok, a lány 17. Pár hónapja beszélgetünk, és hát igen jó barátság alakult ki köztünk. Egy ideig a kora miatt úgy voltam vele, hogy elég nekem is ennyi, de azóta jobban megismertem és többet érzek már iránta. Elvégre tényleg megosztunk egymással mindent, közös témákból se tudunk kifogyni, és már 1-2x találkoztunk is. De a lány még mindig inkább barátként tekint rám a nagy korkülönbség miatt. Egyszer mondta is, hogy legfeljebb 3-4 évvel idősebb fiúval tudja max elképzelni magát, és szerinte az ennél idősebbekkel nem működne igazán jól a kapcsolat. Mivel más életfelfogások lennének. Teszem hozzá a lány nagyon éretten gondolkozik. Viszont én úgy vagyok vele ha egy hullámhosszon van a két fél, és tetszenek is egymásnak kívűl-bellül, akkor a kor nem számít. Esetleg ha most nem is, de valamikor valahogy elérhetem nála, hogy belém szeressen?
2020. ápr. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt elérni nem lehet, vagy jön, vagy nem.

Ha szerencséd van, legyőzi magában ezeket a sztereotípiákat.

Légy türelmes!

2020. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi a nyers megfogalmazásért.
2020. ápr. 6. 17:37
 3/6 Lazy Lover ***** válasza:
42%
szerintem nem nagyon ....
2020. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha az elején igy érzett ez márnem változik.
2020. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Internetes barát? Szerintem keress elsősorban “hús-vér” korodbeli nőt, pláne ha ez a lány még messze is lakik és ilyen ritkán találkoztok (vagy csak a karantén a gond?).

Én is úgy veszem le, hogy csak barát vagy neki, akivel jól esik csevegni a neten, de ennyi, nem szeretne többet. Ne pazarolj el éveket arra, hogy talán egyszer.

2020. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, több találka is volt már. Viszont azért nem akarom igazán annyiban hagyni mivel túlságosan is hasonlítunk, és ezért tényleg mindent megtudunk beszélni. Sajnos ilyen lányt nem hogy a korosztályom közelébe nem találtam még, de még az eddigi exeimnél is hiányzott ez az összhang. Valójában folyamatosan beszélgetünk és amikor valamiért eltűnök 1-2 órára már érdeklődik is...
2020. ápr. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!