Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, de hol és hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, de hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Én egy fiatal lány vagyok és igazából nem volt még kapcsolatom, sőt igazából mostanság fiú barátaim sincsenek(régebben voltak, de azok a barátságok már mind elkoptak) és szeretnék ezen változtatni.

Igen, pontosan tudom hogy nem vagyok elkésve semmivel, viszont azért a környezetemben azt látom, hogy majdnem mindenkinek van már párkapcsolata vagy alakul valami és eléggé rossz érzés, hogy nekem még csak olyan fiú sem volt az életemben aki felfigyelt volna rám 😃 az meg a másik, hogy nem szeretnék várni a csodára mert úgy valóban nem fog történni semmit. Szeretnék végre nyitni a fiúk felé akár szimplán csak ismerkedni, beszélegtni velük akár csak barátilag is,még az sem lenne számomra gond hogyha egyelőre csak interneten. Nyilván az nem ugyanaz de kezdetnek szerintem nem lenne rossz, persze mindezt óvatosan 😊 tudtok esetleg valamilyen barátkozós, ismerkedős alkalmazást? Vagy bármilyen más tanácsot adni a személyes ismerkedésre vonatkozóan? :)



2020. ápr. 2. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Uhh, néhol eléggé furán írtam, ne haragudjatok a sok szóismétlésért..remélem azért valamelyest értehtő :D
2020. ápr. 2. 17:12
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Írtam
2020. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el, itt a gyakorin is fogsz kapni épp elég privátot. :D
2020. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

Mi van Fruzsika, még mindig nem mersz kilépni a telefonod mögül? :D

Hiába teszed fel mindig ugyanazt a kérdést hetente nem fog változni semmi.

Nem a fiúkkal van baj.

Hanem veled.

2020. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Unalmas már ez a sok egyforma kérdés. Digitális analfabéták vagytok vagy mi a helyzet?
2020. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi idős vagy? Enélkül nehéz segíteni.

20F

2020. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel úgymond karantén van, ezért most egyáltalán nem gáz interneten ismerkedni, de vigyázz, mert itt a GYK-n sem mindenki olyan álszent, mint akinek kiadja magát.


Tudnám ajánlani ismerkedős oldalnak az Anotalkot, de szinte hihetetlen olyan partnert találni, akivel közös nevezőre tudsz jutni, mert mindkét félből vannak gyökerek elég rendesen azon az oldalon. Más ilyesmi lehetőségről sajnos nem tudok.


Egyébként én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nyilván fiúban, ha úgy gondolod, nyugodtan írhatsz :)

2020. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem is válaszolt...
2020. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Tehát ha másoknak is van kapcsolata akkor neked is kell. DE! persze nem ezért írod ki és foglalkoztat a téma hanem mert rossz érzés :( Ohh akkor jó! Így már teljesen rendben van, csináld amit eddig, meg se próbálj rajta változtatni, majd jön, te csak ülj és maradj otthon! Ja hogy te teszel érte? Az az kiteszel 1-1 ilyen kérdést amire priviket vársz? oké:)

Változtatni akarsz valamin 0 erőbefektetéssel. Gratulálok!

2020. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!