Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-17 ésvesn miért kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 ésvesn miért kell társkereső oldalakon regisztrálni?

Figyelt kérdés

Szoktam olvasni ezt a kategóriát, mert sok érdekes kérdés es válasz van. Én már felnőtt vagyok, de szeretnék itt kérdezni.

A tiniknek annyi lehetőség van ismerkedni. Házibulik, iskola, baráti körök.

Valahogy nem tudom megérteni miért regisztrálnak annyian társkeresési oldalakon.


2020. ápr. 11. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én személy szerint azért regisztráltam, mert iskolába tanulni járok, ott nem ismerkedek, emellett nem vagyok bulizós fajta, előbb megyek színháza, mint házibuliba, és mondjuk edzésen is csak lányok vannak, így kvázi 0 esélyem van élőben ismerkedni, mivel az utcán csak úgy nem fognak leszólítani.


L

2020. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Azért mert sok pénze van a fiataloknak,amit nem tudnak mire költeni..
2020. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én se értem. De én azt se értem, mikor egy 17 éves már maga alatt van, mert nincs kapcsolata, és mi van ha sosem lesz, mert akkora tragédia, hogy egy 17 évesnek nincs kapcsolata... :D Szóval én azt utálom, mikor egy ilyen fiatal szerint csak a párkapcsolatok léteznek, anélkül nincs élet. :D
2020. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

#3 Nem, ez nem arról szól hogy csak a párkapcsolat létezik nekik. Van az az igazi lángoló tini szerelem, amikor éjszakákat beszélgetnek át, egymáshoz bújva alszanak, és minden vágyuk hogy újra lássák a másikat. Na ilyet mindenki jogosan szeretne átélni...

Viszont, nem feltétlenül megy ez olyan könnyen. Ne felejtsük el, a tinik máshogy vannak bekötve, ők még nem érett személyiségek. Nem az van hogy "tetszik nekem, odamegyek hozzá", hanem még nem tanulták meg egészen hatékonyan a másik nemmel való kommunikációt, ugy ahogy magukat, a másik nemet is még csak kezdik megismerni. Félénkek, a lány nem mer odamenni a fiúhoz, a fiú nem mer a lányhoz, mert "mit szólnak a többiek, ha" (ne felejtsük el, ebben a korban a legerősebb a kortárs csoport befolyása), viszont a társkereső ennek legyőzésére kiválóan alkalmas. Ott mindenki azért van, mert ismerkedni akar.

A másik meg az, hogy általában minden új társaságban elég hamar kialakulnak a klikkek, amik között nem nagyon van átjárás. Ha van egy osztályközösségen belüli baráti kör, van egy sportcsapat (csak azonos neműekkel), meg mondjuk még egy kialakult baráti társaság, akkor a potenciális partnerek száma elég alacsony...

2020. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem olyan nagy baj ez. Nagyobb gond, hogy sokan nem mérlegelnek és MEZTELEN Képeket küldenek egymásnak. Ami addig nem gond, míg együtt vannak, stb. Akkor gáz mikor kiderül, hogy nem passzolnak és a másik fél visszaél ezekkel... Persze ezt előre sose gondoljuk a másikról...
2020. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert egy kamasz is lehet magányos.
2020. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

Házibuliba pl nem mennék az tuti. Nem nekem való. Nem az iskolában fogok ismerkedni, nem is tudom elképzelni magamat egy 16-18 évessel, inkább kicsit idősebbekkel ismerkedek, barátaim is nagyrészt 24-25 körüliek.

Nagyobb baráti körrel meg soha sem mászkálok, mindig csak 1-1 barátommal megyek valahova. Edzésre nem járok, és semmilyen hobbim nincs ami érdekelné a pasikat. Akik meg az utcán szólítanak le valami hülye dumával, hát azok sem az eseteim. Ezért egyszer regisztráltam kíváncsiságból egy társkeresőre, de max egy hétig voltam fent, és onnan van a barátom, fél éve együtt.

2020. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Én is regisztráltam Tinderre,csupán kipróbálás alapon. Kezdetben szégyelltem magam mert 18 éven aluli vagyok de olvasva a válaszokat ez kezd elmulni. Hasonlóan hozzájuk én se nagyon járok el sehova és nincsenek másmilyen ismerkedesi lehetőségeim csak ez.

Ha már van egy hálózat ami összeköt minket(internet), akkor miért ne használnánk ki?

Az más dolog ha valaki nem tudja felelősségteljesen használni :)

16/L

2020. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!