Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mik azok a dolgok, amik legjobban bejönnek a lányoknak egy fiúban?

2020. ápr. 23. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

De ha belegondolunk kicsit mélyebben, nem csak a műveltség és a tanultság számít intelligenciának, ahogy nem is kizárólag az, ha jó vagy matekból.

Aki intelligens lehet jól tudja keverni a lapjait, hogy mindig olyat villantson ami lenyűgözi a csajt, tudja mit, mikor és hogyan mondjon stb. Javíts ki ha tévednék.

2020. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Karizmatikus megjelenes,sportos,humoros,laza, de megis intelligens.


Ez a karacsonyi kivansaglistam😁

2020. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez valamennyire különböző, sőt eléggé, szerintem az egyik biztos pont lehet a humor is, hiszen akkor már tudni lehet, hogy az a srác meg is tud nevettetni nem csak megsiratni..


De kortól is függ kinek milyen srác jön be, változik ilyenkor a fontossági sorrend (népszerűség, pénz stb.).


Az meg még rátesz, hogy a legtöbbünk csomó mindent elvár, ilyen tökéletes teste, olyan tökéletes személyisége legyen, de nem ad semmit és nem is tökéletes gyakran :D


Biztos találsz egy olyan lányt, akinek majd te jössz be :D

2020. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Nekem személy szerint fontos, hogy egy fiú udvarias, kedves, megértő és vicces legyen. Szeresse az állatokat és lehessen vele beszélni bármiről. Ne a külső számítson neki hanem a belső értékek.


Az sem zavar ha kicsit idősebb.

18L

2020. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ilyeneken gondolkodni. Élj a saját szabályaid szerint és csakis a saját elvárásaidnak akarj megfelelni. Ezen kívül ne legyél bunkó és önelégült ha pl te valamiben kompetensnek érzed magad. Nagyon nem menö a menöt játszani :D

Élvezd az életet, tanulj mindenböl és mindenkitöl, de ne feledd hogy önmagában az életnek nincs nagy jelentösége, hiszen minden el fog halványulni a feledés árnyékában. Szóval élvezd addig amíg van, és próbálj inkább arra koncentrálni amit úgy igazán szeretnél az életben.

2020. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#11: Amit a második mondatodban írtál, azzal teljes mértékben egyet tudok érteni, ez szerintem is egy fontos képesség, mind a lányoknál, mind úgy egyébként az életben. Én intelligencia alatt valamilyen "gondolkodóképességet" értek, ami nálam magába foglalja azt, hogy az ember képes összetett dolgokat is végiggondolni, úgymond árnyalt a személyisége, sok különböző téma iránt tud érdeklődni. A műveltség és a tanultság szerintem maximum következménye lehet annak, ha valaki intelligens, de önmagában szerintem ezek nem függenek össze olyan erősen (értsd: intelligens ember is lehet kevéssé művelt, és művelt ember is lehet unintelligens).
2020. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én például szeretem, ha figyelmes, és megdícséri mondjuk a hajam, vagy a körmöm stb, nem csak annyit mond hogy szép vagyok. Persze az is jó, de ha kitér konkrétan valamire az jobban tud esni:)
2020. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek fontosak egy fiúban:merje kimutatni az érzéseit

Ne legyen kövér ha duci az nem baj

Ne legyen egoista

Viszonozza a szerelmet

Fel lehessen rá nézni

Magasabb legyen mint a csaj

Állatbarát legyen

Kedves

Megértő

2020. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A minél erősebb egzisztencia, pénz, jó stilús, jóképű arc, igényesség és minden más másodlagos sajnos.
2020. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az arca legyen arányos és a szája is hasson természetesen. Igen ez így furcsán hangzik, de nálam mindig az arc-száj kombó a vízválasztó első látásra. Sportoljon, legyen őszinte és adja önmagát.
2020. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!