Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teltebb lányok, milyen számoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok, milyen számotokra az ideális pasi?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Külsőre eléggé változó, de belsőre inkább az intelligens pasik jönnek be.

Jó hallgatóság, izgalmas, kedves, stb...

2020. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfőképpen olyan legyen akit nem zavar a túlsúlyom!! Nekem személy szerint nem tetszenek az olyan fiúk, akik nagyon vékonyak, nem érezném mellette jól magam úgy, hogy közben én meg dagi vagyok. Belsőre meg hát az ilyen “alapok” (kedves, szerethető, rendes stb stb) 18/L
2020. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Okos, elfogadó, humoros, nem kell romantikusnak lennei annyira, azért szánjon rám időt, szeresse a shit vicceimet és a memeket :x

külsőre: legyen tőlem magasabb (157cm vagyok r.i.p.)


16L

2020. máj. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szeretném, ha magabiztos, talpraesett srác lenne, egy "kis" rafináltsággal, ravaszsággal.:) Szeretném, ha jó beszélgetőpartner lenne és nem lenne olyan bunkó, sem tapintatlan, hogy szexchatelni akarjon. Mivel nyilván tisztában van azzal, hogy nem vagyok valami vékonyka, ezért tudjon bánni velem és ne undorodjon tőlem, vállaljon fel, ne szégyenkezzen velem. Hm, szeretem, ha érdeklődik irántam egy srác, még akkor is, ha valójában nem is érdekli az a dolog, amiről épp szó van és nem adja fel könnyen. Külön plusz pont, ha hoz témát a beszélgetésben, nem semleges, flegma válaszokat ad, van egy kis humora, de mégis tudja, hogy hol a határ. :)
2020. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem mi köze annak, hogy egy nő teltebb ahhoz, hogy milyen pasik jönnek be neki.

Mintha nem lennének ugyanúgy nők mint a többi.

2020. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nem hiszem, hogy a kérdező ilyen negatív értelemben akarta feltenni a kérdést. Lehet, hogy csak ez az esete, és szeretne többet tudni :)
2020. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!