Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, ha 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha 16 évesen valakinek még soha nem volt barátja?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, szerintem amúgy nem csúnya, 162 cm, 53 kg. Bár azt elismerem, hogy itt-ott lehet dolgozni magamon (dehát kimondja azt magára, hogy elégedett az alakjával?), de amúgy az ismerőseim között nagyobb daraboknak is vannak/voltak kapcsolatai, pedig ők még fiatalabbak is nálam, szóval úgy gondolom hogy az alak a mai világban már nem nagy előny, vagy nagy hátrány. Én mégis itt vagyok 16 évesen és sehol senki a láthatáron. És ami még rosszabb, hogy még csak "jelentkezők" sem akadtak, szóval nem az van, hogy mindenkit visszautasítok. Én nem akarok kezdeményezni, mivel ilyen téren visszamaradott vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen. Ez akkora nagy baj lenne? A másik pedig hogy nem sminkelek. Nem elítélem, csak egészen egyszerűen engem zavar, így a mindennapokban nem vesződök vele. Ez lehet a "baj"? A nálam fiatalabbak beszélnek, hogy az "exeim". Persze tudom, hogy ennek a nagyrésze csak ilyen látszat kapcsolat, de van olyan is, ami nem. Én látszat kapcsolatot nem szeretnék. De hogyan tovább, vagy mit rontok el? Vagy ennyi idősen még nem is kell kapcsolat, csak a körülöttem lévők egy része túl előrehaladott? Ti mit gondoltok erről?


Ez a kérdés most tényleg nem azért kerül kiírásra, hogy jöjjenek a privátok, csak érdekel a véleményetek. És az ajánlat szerű levelekre nem is fogok válaszolni.



máj. 21. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nincs veled baj. Leírásod alapján tök szimpatikus csajszi vagy. Nekem speciel az se hátrány hogy nem sminkelsz, sok pasi a természetes lányokra bukik. Szóval ne parázz rá, jönnek majd a fiúk, nem is győzöl majd választani!
máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyáltalán nem probléma ha ennyi idősen még nem volt kapcsolatod.

Azt tanácsolom, hogy nyugodtan kezdeményezz te is és ne csak várj, mert többen vagyunk mi is fiúk akik nem / nem annyira merünk kezdeményezni különböző dolgok miatt (én pl. még picit visszahúzódó vagyok ehhez hiába nem vagyok már annyira introvertált önfejlesztésnek köszönhetően).

Az is segíthet ha elmész különböző eseményekre amik éged is érdekelnek számodra és testalkatotra előnyös öltözetben némi sminkel.

máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Illetve én is örülök annak ha valaki természetesen szép


2-es vagyok

máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint 16 évesen már a 3. barátommal voltam (aki ma már a férjem), de rengeteg barátnőm volt akkor, akiknek csak 17-18+ évesen lett kapcsolatuk, pedig nagyon szép, okos lányok voltak ők is, csak egyszerűen nem tetszettek meg az ilyen kezdeményezősebb srácoknak. Lehet nálad is ez van, hogy bejössz akár több fiúnak is, csak félnek az elutasítástól, ezért inkább annyiban hagyják az egészet. Ezzel nem azt mondom, hogy menj oda te ahhoz aki tetszik és kezdeményezz, mert ha azt nem érzed komfortosnak akkor nyilván nem lehet belőle sok jó, de próbálj meg nyitottabb lenni és nyugodtan beszélgess azokkal akik neked szimpatikusak és hátha lesz belőle valami

És így látatlanban is biztos vagyok abban, hogy egy szép és aranyos lány vagy, szóval azzal biztos nincs baj

máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez egyáltalán felmerül benned, mint kérdés, akkor itt komoly önbizalmi gondok vannak.

Hova akarsz sietni 16 évesen?

máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem se volt barátom 16 éves vagyok nem is zavar a dolog
máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve semmivel. Akkor sem ha másnak volt már kapcsolata. Ha lejjebb adnád az igényeid és odamennél random egy emberhez, hogy dumáljatok, biztos, hogy neked is sikerülne egy kapcsolat, csak nem éri meg akárkivel. Nem az mutatja valakinek a szépségét, hogy hány kapcsolata volt, hanem, hogy milyenek, hiszen van aki bárkivel megtesz bármit(attól függetlenül, hogy hozzá való-e, összeillenek-e), míg vannak, akik várnak az alkalomra.
máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtál le semmiről még.

16 évesen nekem sem volt még kapcsolatom, sokan voltak ugyanígy a környezetemben.

Ami hasonlóság, hogy nem sminkelek, és nem is akadtak "jelentkezök" miután elhagytam az alsós kort (de az meg nyilván nem komoly).

Aztán, valahogy egyszercsak jött egy fiú (közös barátunkon keresztül), és lett kapcsolatom.

Szóval, ne keseredj el, ha ennyi idősen még nem volt fiúd, igazán ráérsz még.

máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok róla, majd később lesz.
máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Maradj is ilyen. Sok lány ekkor már ugrál fasziról faszira, és kapcsolatfüggők lesznek. Szerintem ez nem valami jó élet. Kb. kirakati r1b1k lettek, mindenük kint van instán, tinderen, stb.

Ha az ember értékeli magát, és a leendő párját, az életét, akkor alaposan választ párt magának. Én pl. iszonyú alapos vagyok, mert nem akarom olyanra pazarolni az időm aki nem szeret engem igazán.

máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!