Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok tippeket adni hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket adni hogyan találjak olyan párt aki elfogad?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó vagyok, inkább komolyabb vagyok, nem szeretek bulizni és egyéb ilyen helyekre járni. Szeretek filozofálgatni és inkább amit az épp ész diktál, azt követem. Van humorom, nem kell fapofának gondolni.

Számomra nagyon fontos lenne egy kapcsolat, eléggé szeretethiányos vagyok és eddig nem nagyon volt alkalmam azt érezni, hogy valaki szeret.

Eléggé sokat vagyok online mostanában, viszont eléggé régóta nem sikerül picit is hasonló lányt találnom.



2020. máj. 14. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Vannak Facebook csoportok, próbálkozni lehet, bár én sok reményt nem fűznék hozzájuk.

Vannak különböző oldalak,alkalmazások,mint pl a:

•Randochat

•Anotalk

•Dumanet

•Omegle (bár az már haldokol)

És biztos van még kismillió.

Sok reményt ezekhez sem fűzök,de pár hétig eltart, míg kiismered ezeket és eldöntöd, hogy érnek e valamit.

2020. máj. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány? Mennyi idős?

Ezek sok mindent befolyásolnak

2020. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is inkább introvertált típus vagyok, de az miatt a barátokkal szívesen elmentem házibulikra megtetszett és így több ilyenre eljártam és végül a barátnőmet egy házibulin találtam meg ahol szerelem volt első látásra már lassan 3/4 éve vagyunk együtt.
2020. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!