Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, visszafogottabb lányok, ti milyen társkeresőn próbálkoztok? Hűséges kitartó párt keresek, kíváncsi vagyok milyen oldalon vannak?

Figyelt kérdés

Először is, remélem érthető volt hogy azoknak a visszafogott lányoknak érdekel a véleménye, akik nincsenek kapcsolatba, visszafogottabbak mint a többség és tényleg csakis hűséges kapcsolatot keresnek.

Ami nekem fontos lenne az hűség és hogy jóba rosszba kiálljon mellettem a párom. Sajnos a mai lányoknak ez nem jelent semmit, de most a KIVÉTELEN közé tartozó LÁNYOK véleménye érdekelne. Muszáj vagyok hangsúlyozni.

Találtam már pár appot ami ingyenes, a többség trollkodik, és bár nekem nem a kor számít, de amit 14 évesen a társkeresőn letolnak az vicc :D

Sajnos egyre jobban nem jönnek be az oldalak amiken próbálkoztam, akármi ötlet?


2020. márc. 30. 05:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Bár nem vagyok se lánynak, se visszafogottnak mondható azért tippem van:

Szinte bárhol meg lehet találni azt amit keresel, csak idő, és nem kell keresni. A legjobb dolgok váratlanul jönnek. Volt már több éves hűséges párom Tinderről is, egy rozzant kocsmából is (bár a kocsma rom volt, a lány nem :D félreértés ne essék), házibuliból, szórakozó helyről, badooról. Szóval csak go w the flow és megjelenhet. És most csak a visszafogott lányokat említettem. Nyilván voltak egyebek is életem során. Szóval szerintem ne ezen görcsölj, hoyg hol találod, meg nem kell izomból keresni, mert nekem is ha rajta voltam a témán nem jött össze jobb-komolyabb, amikor meg már pont úgy voltam h lefQsom, akkor betaláltak a legjobbak. (És hát ha "helyszíni" tanácsot kértél végülis az is ott van fentebb. Pont ugyan olyan eséllyel találsz bárhol visszafogottat, mint nem.)


23/F

2020. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én nem használok társkeresőt, és nem is szeretnék. Inkább élőben ismerkedek. Még akkor is, ha ez nehezebben megy, mint egy idegenel üzengetni.
2020. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan társkereső ahol csak normális visszafogott lányok vannak, egyébként meg élőben jobb
2020. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Hat en kb csak varok a csodara. De hat nek megyek vele sokra. 16 es fel vagyok es meg nem volt semmilyen kapcsolatom es nem is érdeklődött komolyan senki
2020. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hali! Sajna sehol, a tinderen gonfolkodtam de inkább hanyagolom :D élőben nem merek persze... Meghát azt hogy.. Odamenni egy idegenhez 😞 nem várom a sült galambot de engem is érdekelnének a tippek
2020. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hol, hát hol: ki kell mozdulni. :D

Azok a legsikertelenebbek a párkeresésben, akik ennek szentelik az életüket. Minél többet foglalkozol a témával, annál kisebb az esélye a sikernek és annál jobban taszítod el a lányokat, mert érzik a kétségbeesést.

Hol ismertem meg a barátomat? Vezetés tanfolyamon.

Hol ismerte meg a húgom a barátját? Lovas táborban.

Hol ismerte meg egy barátnőm a barátját? Nyári munkában.

Hol ismerte meg egy barátnőm a barátját? Nyelviskolában.

Hol ismerte meg egy barátnőm a barátját? Kosárlabda edzésen.

Éljétek az életeteket, ne ez kösse le minden figyelmeteket és vágyatokat. Általánosan elmondható, hogy sokkal vonzóbbak azok a fiúk, férfiak akiknek van élete. Akinek az életében vannak olyan dolgok, amik iránt szenvedélyes, amikkel szeret foglalkozni. Amiket megoszthat velem.

Az internetes ismerkedésnek nem sok értelme van, túl sok buktatója rendelkezik, és mivel a párkapcsolat a való életben fog zajlani, ott is kell elkezdeni.

L

2020. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egyes vagyok. Mi a toszt oktatsz ki, hogy mire való? :D Mondom, hogy volt onnan , ráadásul több komoly kapcsolatom (az más kérdés, hoyg nem az én részemről, de én betalálom a rendes lányokat mindig, sajnos az esetük vagyok meg ők is nekem, én inkább a ribizlikért könyörögnék ha lehetne, de nem találok soha egyet sem...). Szóval szívesen a tippet inkább.


Ja sokan nem képesek válaszolni, hagyni kell a fenébe. Ezért volt hogy szinte mindenkit elsőre húztam jobbra vagy balra első kép alapján, aztán ha mégsem jó max töröltem, de nem éri meg még megnézni sem, hogy megtetszen jobban, ha úgysem bír visszaírni utána, ha még vissza is húz véletlen.

Aki visszahúzott, azt megnéztem utána jobban.


Attól hogy valaki nem magamutogató még lehet trash meg szvr ember amúgy, vagy bármi. De ha olyan jó oldalt ismersz, várom én is a tipped :D Nincs olyan ahol többségében jó lányok vannak, mert csak a tinder és badoo az ami népszerű és ettől működik. Más oldalak nem működnek. kb 10 év alatt szerintem már az összeset kipróbáltam ami nem volt fizetős.

2020. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális, magára vigyázó lány nem társkeresőn ismerkedik. Hűségeset meg ne is keress köztük. Lehet lepontozni.
2020. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, ment is. Miért, miért ne keresnének ott? Hol keresnek talán? A metrón hazafelé várják a lovagot, vagy egy buliban szétpiálva? Vagy te a munkahelyi kapcsolatok híve vagy? Vagy ilyenkor mi a fenére gondol az aki ekkora baromságot ír?
2020. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!