Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék nem átlagos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék nem átlagos, "művészlélek" típusú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves srác vagyok, és az a problémám, hogy elég kifordított személyiség vagyok. Azaz nem ez a probléma, hanem hogy nagyon ritka, hogy olyan csajt találok, akivel tényleg igazán egymásra tudunk hangolódni.


Ezért szeretnék én is ilyen "nem átlagos" személyiségeket megismerni, akik például ilyen "művészlélek"-ként definiálhatók.


Olyan egyéniségekre vágyom, akiknek sajátos világnézetük, stílusuk van, tehetségekek, tudnak alkotni pl. az irodalom terén.


Talán valami klubokat, eseményeket kéne találnom, ahol nyíltan lehet új embereket megismerni.


De nem tudom, hol lehetne ilyen lányokkal találkozni. Vannak ötleteitek?



2020. máj. 17. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A klubok, események nagyon jó ötlet, de ezen kívül könyvtárakban, múzeumokban és ehhez hasonló helyeken.
2020. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom hogy mennyire fogsz majd ilyen helyeken, művészlélek lányokat találni..

Én is ilyennek vagyok definiálva az ismerőseim körében és én nem nagyon járok ilyen helykre, bár lehet hogy csak én vagyok elcseszett xd

De végülis egy próbát megér elmenni ezekre a helyekre, lehet szerencséd lesz.

2020. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
művészeti suliban nagyon sokan vannak
2020. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a vicces, hogy mintha én írtam volna ki :D Minden stimmel, talán túlságosan is. Mondjuk én nem feltétlen irodalmi téren, de igaziból bármilyen alkotás vonzz. Szóval igaziból érdekel ez a kérdés és kíváncsi leszek, hogy hol lehet :D
2020. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Irodalmi események, alter helyek

instagram! nekem van egy nagyon kedves barátnőm, akire ráírtam ott, mert posztolta a véleményét egy könyvről, amivel én annyira nem értettem egyet, és aztán beszélgetni kezdtünk a témáról, és jóba lettünk

koncerteken is akadnak ilyenek (de nyilván a kis, alter zenekarok koncertjein érdemes körülnézni)

tinderen is vannak ilyennek tűnő lányok bőven

és hát nyilván az egyetemek bölcsész szakjai, művészeti karai

nem tudom, te jársz-e egyetemre, de ha vannak barátaid ilyesmi szakokon, ők el tudnak hívni a kari bulikra (bár az is lehet, hogy a bulikra pont nem az ilyen emberek járnak)

2020. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
9%
Jézusom...
2020. júl. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én is azért jöttem fel gyakori kérdésekre, mert pont ilyen emberekkel szeretnék ismerkedni :Dd


Egyébként elég szar helyzet ez a mostani, sehova se lehet menni, de különben tényleg a buliba járás egy jó terv!! Menj el az összes buliba ahova csak elhívnak, még akkor is, ha nem hiszed, hogy olyan fajta emberek lesznek ott, mint amilyeneket keresel. sosem tudhatod éppen kivel hoz össze az élet. Könyvtár szintén nagyon jó ötlet, és ha meglátsz egy szimpatikus lányt, nyugodtan menj oda hozzá, beszélgess vele!!!

2021. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tele van a tinder velük
2021. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Művész sulikban csomó ilyent le lehet akasztani. Pl zeneiskolában biztos találsz.
2021. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!