Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni korombeli, közel élő leszbikus lányokkal?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, az ismerkedés sosem ment könnyen. Mostanában eléggé magányosnak érzem magam, és jó lenne egy korombeli leszbiku, Győr-Moson-Sopron megyei lánnyal kapcsolatot teremteni. Eddig csak anotalkon próbáltam szerencsét, de ott nem találtam normális embert. Esetleg tudtok ajánlani valami oldalt/csoportot/bármit?

2020. jún. 9. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Play áruházból letöltheted a Zoe appot, az hasonló mint a tinder csak leszbikusoknak.
2020. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Vagy tinderen is leírhatod, hogy leszbikus vagy és akkor leszbik fognak jelentkezni
2020. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!