Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök a srácnak? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a srácnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy sráccal barátokon keresztül megismerkedtem, utána néhány hétig nem beszéltünk aztán rám írt. Néha beszéltünk, de azok jók voltak. Egyik nap találkoztunk úgy hogy a barátok is ott voltak és kicsit beszélgettünk, de én ideges voltam és félek így már nem vagyok neki szimpatikus. Ja és 1 órányira lakik de viszonylag sűrűn járok abba a városba mert tesóm is ott lakik. Kétségbe estem hogy lehet már nem is erdeklem. De amúgy azt mondták a barátaim hogy ő kicsit félénk és fél a csalódástól mert sokszor kihasználták. Amikor irogattunk akkor mondta hogy szeretne velem többet beszélni mégse keresett annyira. Előre is köszi a válaszokat!

2020. jún. 21. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Épp ezért nem keresett mert fel a csalódástol
2020. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogyan győzzem meg arról hogy én bennem nem fog csalódni? Eddig én is mindig csak csalódtam szóval egy cipőben járunk
2020. jún. 21. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat kezdeményezz te. Nem muszáj csak a fiúnak ha ő bizonytalan vedd át az irányítást hívd randira beszélgess vele stb aztán ha ilyen semlegesen reagál akkor hagyjad. Bár nem sok ember van a földön aki semlegesen reagálna egy neki tetsző lánynak a kezdeményezésére
2020. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm. Még várok pár napot hátha ír vagy valami. De egyébként tartok nagyon a visszautasítástól, mert az elmúlt időkben szinte csak azt kaptam és nem tudom miért:(
2020. jún. 22. 00:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha vissza is utasít legalább megpróbáltad. Én ezt sokkal többre értékelem mint a nyusziskodást, hogy nem merek ráírni aztán évekig gondolkozol rajta mi lett volna ha...
2020. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lépni kell aztán lesz ami lesz. Még 22 körül küldtem csak neki snap képet hogy "valakinek nincs kedve beszélgetni?" és egyből meg nézte de nem írt és ettől vagyok bizonytalan.
2020. jún. 22. 00:51
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha amúgy is keresett már akkor semmi fura nem lesz benne neki sem, hogy írsz neki egy sziát beszélgettek aztán elhívod talizni. Lehet csak nem ért ma rá erre a nem válaszolásra nem alapoznék semmit én se szoktam sokszor visszaírni.
2020. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor majd nem sokára szerencsét próbálok. Nagyon boldog lennék ha megismerném jobban aztán több is lehetne:)
2020. jún. 22. 00:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert :) Majd kérek updatet :D
2020. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp leírom a fejleményeket✌️
2020. jún. 22. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!