Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most a srácnak bejövök?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a srácnak bejövök?

Figyelt kérdés
Van egy srác nevezzük X-nek nos X a padtársam lett. Teljesen más mint én ő olyan "vicces menő nagyhangú srác". Tavaly a legtöbb lánynak tetszett. Igazából stílusa nekem nem jön be annyira. Viszont szerintem tökre megtaláltam a másik oldalát is ami mondjuk azt, hogy vonzó számomra. (amúgy sok bajom nincs a másik oldalával sem mert tényleg vicces srác) A lényeg,hogy tavaly úgy éreztem néha, bejövök a srácnak,de a barátnőm mondta,hogy nem hiszi meg sok szép lány vette körül szóval úgy voltam lehet tényleg csak beképzelem. Nyár elején jöttem rá hogy lehet még sem csak beképzelem (pl.amikor velem beszélt mindig zavarba volt meg volt hogy segített becipzározni a táskám olyan is volt mintha féltékeny lett volna egy srácra meg igazából párszor találkozott a tekintetünk). Most év elején is baromi cuki volt velem. Na és most jön ami tökre összezavar volt,hogy kibeszélt meg fura lány vagyok, de hogy elmondta másnak, hogy tök gáz amit csinálok. Meg közben mindig szép lányokkal beszél és velem igazából soha. Elül. Meg sokszor beszél más lányokról küld messenger csoportba képeket, róluk beszél. Most nem tudom közeledjek-e én felé vagy inkább hagyjam úgy mint volt. Igazából gőzöm sincs mit érzek vagy érzek-e iránta valamit. (Csak imádom a mosolyát) még mindig furán viselkedik mellettem. Lehet pont most akar elfelejteni? Inkább szerintetek hagyjam ? Vagy beszéljek vele?

2019. okt. 14. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

“kibeszélt meg fura lány vagyok, de hogy elmondta másnak, hogy tök gáz amit csinálok. ”

Felejtős az ilyen nagyképű gyökér. Akit kedvelünk vagy legalább tisztelünk, arról nem beszélünk így, hogy “gáz”, pláne ha teljesen normális az illető, csak nincs feltűnési viszketegsége.

2019. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtős. Aki ilyen bunkó hogy előtted úgymond jó pofizik a hátad mögött meg ilyenek mondd rólad, szóra sem érdemes.
2019. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!