Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmagyarázná nekem valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Elmagyarázná nekem valaki értherően hogy Tinderen mi ez jobbra-balra húzás? Mi a lényege? jobbra-balra húzni csak fizetett regisztációs felhasználó tud? Ha például én nem fizetek nem tudok jobbra/balra húzni? Nem fizetett felhasználóknak?

Figyelt kérdés
Nem fizetett felhasználóknak minden butítvan van? Példéul kinek lehet úgy üzenni? Elmagyarázná nekem valaki részletesen hogy működik a Tinder egy fizetetlen felhasználónál? Válaszokat előre is köszönöm.
2020. jún. 22. 01:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és gyakorlatba hogy kell elképzelni ez a jobbrad/ballra húzást?
2020. jún. 22. 01:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű van egy kép ha neked tetszik az illető akkor jobbra húzod és szó szerint kell érteni megfogod a képernyőt és elhúzod jobbra ha pedig nem tetszik az illető akkor balra persze van olyan is hogy felfelé az a szuperlike de azt csak a fizetosoknek lehet csinálni. De a szimpla felhasználók is tudnak balra és jobbra is húzni.
2020. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Küszönöm ment a pipa! Még egy lérdés, honnan tudom hogy engem barra húztak-e vagy jobbra, és van jobbra-balra húzás, minek akkor szív, mert szivezni is lehet. És én miért tudok írni mástak, mindig oda lyukad ki hogy fizessek, és ha nem írnak nem tudom megnézni, szinzén fizetnem kéne hogy megnézhessem! Ez mindig így marad amíg nem fizetek?
2020. jún. 22. 01:46
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Benyeg ha nincs pénzed az előfizetésre, akkor a csaj szolgáltatásaira miből lenne?
2020. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hiábs húztam a képét jobbra ballra nem csinált semmit!
2020. jún. 22. 01:49
 6/12 A kérdező kommentje:
És senki profilját nem tudom megnézni, már ahhoz fizetnem kéne? Vagy mindenki elő fizetve csak én nem? Mi a szar van? Hiába húzom a képlt jobbra balra nem mozdul!
2020. jún. 22. 01:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz fizetni hogy megnézed másnak a profiljat, de be lehet állítani hogy milyen közel legyen hozzád az illető stb.

Akkor tudtok egymásnak írni ha ő is jobbra húzta a te képedet akkor matcheltek egymással és tudtok írni.

2020. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én egyébkén a böngészős tindert használom, nem tudom számít e az, hogy nem tudok se ballra se jobbra húzni! És nem tudom miért nem lehet lehet belenézni senki prifiljára mert egy bankszámla kitöltése ugrik be, vissza lépek szintén oda ugrik vissza! A böngészős tinder neve: tinder/meets! Lehet a sima letölthető alkalmazáson kéne belépnem?
2020. jún. 22. 02:10
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én az alkalmazásról beszélek. Szerintem töltsd le azt mert sokkal praktikusabb mint a böngészős.
2020. jún. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és sokkal jobb. Egy idő után nem tudok jobbra húzni csak balra. És macholni se tudok. És van egy pár aki kedvelt engem de nem tudok vele mit kezdeni mert valami fizetős beszerzéshez kényszerít.
2020. jún. 22. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!