Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinder feldob olyan felhasznál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder feldob olyan felhasználókat is, akik már törölték az alkalmazást, de a fiókjukat nem?

Figyelt kérdés
Baratnom par hete letoltotte a Tinder alkalmazast, majd azzal takarozott, hogy csak poenbol rohogni a szanalmas, ketsegbe esett embereken. Majd mikor en serelmeztem ezt az egesz tinderezesdit, bevallotta hogy elkezdett likeolgatni is embereket es volt aki mar irogatott is neki ezert letorolte. Azonban a tegnapi napon, egy haverom aki hasznalja az alkalmazast, kuldte a screenshotot a profiljarol. Nem allitottam ra, nem kemkedtem utana, egyszeruen magatol kuldte a haverom, hogy tudtam e rola. Mondtam, hogy igen, de nekem azt mondta, hogy letorolte az alkalmazast par napja. Mire haverom azzal ervelt, hogy akkor bizony neki nem dobta volna fel hogy 27-kmre tole van. Most teljesen bennem van a tuske. Ki mond igazat? Ha valaki a profilt nem torli, csak az alkalmazast, lehetseges hogy feldobja embereknek a profiljat? Ergo mutat inaktiv felhasznalokat is masoknak az alkalmazas, plane ilyen specifikusan hogy milyen tavol van a masiktol? Ezt alkalmazason belul lehet engedelyezni, ha jol tudom es ezert most nagyon ideges vagyok. Kerlek, irjatok tapasztalatokat!

2016. júl. 31. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de nem gondolod, hogy ezt velük kéne megbeszélni?
2016. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen. Viszont nem akarok felesleges vadaskodasokba esni, ha targytalan az egesz. Ha haveromnak van igaza, akkor egybol rohanok baratnomhoz megkerdezni, hogy ezt mire veljem most.
2016. júl. 31. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendben, értem. Akkor remélem jön valaki aki tudja, hogyan működik a dolog. Sok szerencsét! :)
2016. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is ez volt. Tavaly nyáron letöltöttem, csak kipróbálni, majd le is töröltem. Aztán év elején egyik osztálytársam jön h mutatni akar valamit. Aztán mutatta a creenshotolt profilomat, amit már rég letöröltem. Bízz a barátnődben! :)
2016. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól még,hogy az alkalmazást letörlöd, a profilod nem törlődik. Azt külön kell törölni.
2016. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kattintás az alkalmazásban a profil törlése. Viszont ha utána megint belépsz a programba, újra aktiválja magától. Ha csak letörlöd az alkalmazást, attól a profilod természetesen még él. De hát ezt elvileg mindenki tudja, aki használ ilyesmit. Ha újra telepíti az alkalmazást és belép, bizonyára ott lesznek az üzenetei is, amiket kapott. De csak így tudja magát rendesen törölni onnan.
2016. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!