Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan kéne megszólíta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kéne megszólítani egy teljesen idegen lányt? 16/f

Figyelt kérdés
Ha mondjuk látok egy lányt egyedül, és megszeretném ismerni, akkor mik azok a szavak, kifejezések amiket használnom kéne, és amiket kerülnöm kéne. Nagyon udvarias és gyengéd szeretnék lenni és nem szeretnék túl erőszakosnak látszani

2020. jún. 24. 15:25
 1/9 anonim válasza:
35%
Füttyents neki.
2020. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Fiú vagyok ugyan, de nekem mennek az ilyenek, beszélek egy kicsit tapasztalatból. ;)

Menj oda hozzá, ne félj, biztos, hogy nem fog megharapni. Igazából.. ez jön magától - legalábbis, én ezzel hálistennek meg vagyok áldva, mindig ki tudok találni valamit, hogy mit kéne mondjak. Mosolyogj, köszönj rá hellóval, és kérdezd meg hogy szabad-e ismerkedni, zavarod-e, vár-e valakire, satöbbi. Szituációtól függő szerintem, hogy mit kellene mondanod ilyenkor, de a fontos: legyél bátor, magabiztos, mosolyogj sokat, és figyelj arra, amit mond. Hogyha azt mondja, hogy zavarod, akkor kérj tőle bocsánatot, és menj el: ne erőszakoskodjunk. ;)

Hogyha nyíltan fog Feléd fordulni, akkor nyert ügyed van. Add saját magad. :)

16/F

2020. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Keress gyorsba egy olyan temat ami érdekelheti. Pl bandás poloban van, es ez egybol feldob neked egy temat.

Semmiképpen ne tűnj nyomulosnak, ne izgulj, légy laza, mintha unatkoznal vagy valami.

Mosolyogj ra kerezd meg hogy hivjak.

Es ha ugy tunik hogy szimpi vagy neki, hivd el valahova

2020. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom meg,hogy tényleg szimpi vagyok neki, és nem csak megjátsza?
2020. jún. 24. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Úgy gondolom, hogy ez szubjektív, mindenki más, van, aki ügyesebben játssza meg, van, aki egyáltalán nem tudja. Talán, ami minden lányra vall: hogyha szimpatikus vagy neki, akkor figyelni fog arra, amit mondasz neki, és Ő is kérdezni fog Tőled, és kérdezni fog felőled. Nyilván, ne vedd készpénznek, ez tényleg minden lánynál máshogy van (tehát, ne értsd úgy, hogyha ezek nincsenek meg, akkor biztosan nem vagy neki szimpatikus -- mindenkinél más)
2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azért észreveszed ha megjátsza és nincs szive elküldeni.

Van különbség aközött mikor valaki illemből mosolyog és érdeklődik, mint mikor őszintén/nyiltan mosolyog és érdeklődik.

Meg előbb-utóbb úgyis kiderül mennyire fogtad meg a csajt


17/L

2020. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Dobj hozza egy kavicsot akkor felfigyel rad
2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
22%
Utolsoval ertek egyett
2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Betanulni semmit sem érdemes. Nekem sosem ment ez a leszólítgatós játék. Nehezebben oldódom idegenek között. Mondjuk úgy alapból nem vagyok egy nyitott, érdekes személyiség.


A "csajozást" a személyiségedhez igazítsd. Ha olyan szociális képességeid vannak, mint a #2-nek, akkor valószínűleg a totál tartalmatlan baromságokkal is leveszed a lányokat a lábukról. De valószínűleg másmilyen képességekkel vagy megáldva (ezért is kellett feltenned a kérdést), így hobbin, valamilyen témán, szakkörön keresztül érdemesebb ismerkedned. Persze egy Lada találkozón nem fognak tolongani érted a gyönyörű, szingli tizenéves lányok.

2020. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!