Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez így hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így hogy az egyik pillanatban vágyom egy kapcsolatra másik pillanatban meg már nem akarok kapcsolatot? Ha meg alakulna valakivel valami akkor meghátrálok.

Figyelt kérdés
Ha előtte oda voltam érte akkor ha nyit az a valaki felém egyből mindent kombinálok hogy áhh mégsem tetszik meg ilyenek. Ez miért van? Mit lehet ez ellen tenni?
2020. jún. 26. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, nekem is volt ilyen pasim. Az ilyentől őszintén idegbajt lehet kapni. amikor odavoltam érte, menekült, amikor meg továbbléptem, hirtelen én voltam élete szerelme. Szerintem ez egyfajta elmebetegség.
2020. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
borderline
2020. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kötődési gondok talán, nem érzed jól magad intimebb/személyesebb helyzetben, nem mersz megnyílni, nem bízol magadban, nem értékeled magad, stb.. Neked kell utána ásnod magadban hogy pontosan mi miatt van és miért teszed, illetve hogy javíthatsz rajta.


#2 A borderline pont hogy baromi egészségtelen kapcsolatokban van, lényegében függ a másiktól. Annyira beleássa magát más életébe és megfojtja az embert, mintha nem két emberről lenne szó, hanem csak egyről és a másik csak az ő kinyújtott karja lenne. Egy ponton tényleg elidegenednek és lelépnek, de ez általában olyan 6 hónap, nem pedig a kapcsolat előtt hátrál ki.

2020. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!