Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok NORMÁLIS pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok NORMÁLIS pasit találni így?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, viszonylag duci, de tökéletesen jól érzem magam így, lassacskán fogyok. Édes és aranyos vagyok, Pesthez közel lakunk.

Több ismerkedésem volt, és mindegyik srácmak elnyertem a tetszését, szóval azt se lehet mondani, hogy reménytelen lennék. De mikor megtudják, hogy szűz vagyok, és nem is az első randin fogok ágyba ugrani, akkor mindenkinek elvész a kedvesség...


Hogyan lehet normális pasit így találni?


2020. júl. 23. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem jó tásaságban mozogsz szerintem. Vannak normálisak is, de olyat nehezebb lesz találnod!
2020. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Gymnospermatophyta válasza:
88%
Simán lehet. Sőt, a normális fiúkat nem fogja zavarni, hogy szűzként nem az első randin szeretnél velük lefeküdni... :D Ez abszolút érthető, ne is feküdjél. Szóval akit ez zavar, azt ne sajnáld, szűrőnek is jó. Biztos találni fogsz egy normális fiút. :)
2020. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Akinek emiatt elvész a lelkesedése,amiatt egyáltalán nem kár :D Hidd el nekem,jó páran vagyunk akiknek a kedvessége nem ezen múlik. Idővel te is megtalálod majd akit kell,a lényeg hogy semmiképp se add fel :)
2020. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem jó helyen kapirgálsz, ha lehet az így mondani. :D Ha már az első randin ágyba menne veled, akkor kerüld messziről, mert csak a szex érdekli.
2020. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt* Oops.
2020. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez így van jól. Aki az első randin meg akar fektetni, az nem téged szeret, csak valaki kell neki. Aki téged szeret, az elfogadja. Az igazit nem úgy fogod megtalálni, hogy keresed. Persze nyitottnak kell lenni, ha adódik lehetőség élni kell vele. Az igazi akkor fog felbukkanni amikor a legkevésbé számítasz rá.
2020. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ilyen lánynak
2020. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, az a lány ne akarjon RENDES
2020. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pasit, aki random nem ír vissza
2020. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bár nem nagyon értem azokat a lányokat akik itt sírnak, hogy ne jól bánnak velük és nem törődnek velük jól, normálisan beszélgetünk és erre letilt -.-


valaki írja már meg a kérdezőnek, hogy ez nagyon nem szép dolog :)

2020. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!