Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet manapsag normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapsag normalis pasit talalni aki nem valami bekepzelt, onfeju es csak a kulsejevel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az orvosok titkolják de itt egy hihetetlen egyszerű módja pasi találásának!


P.Anna:

"Sokáig nem találtam normális pasit, emberekkel beszélgettem érzéseimről, nem értettek"


B.Bogi:

"El sem hiszem milyen egyszerű pasit találni! Azóta csak normális pasik köszönnek ide!"


www.keresspasit.com/normalisok/ref=kolompar.gyuri69/

-Regisztráció 1 kattintás!

-1$-ért most +1 hónap VIP tagság!

-Ha találsz nem normális pasit mi fizetünk 10,000 ft!

2016. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firedoom ***** válasza:

Ittvagyok kincsem :D

Nade, hogy valami normálisat is irjak: Itt jon a szokasos klisé, rossz helyen keresel, eszre sem veszed a normalis srácokat, (kinek mi a normalis)+a kérdésben szereplo megállapítások maximum a ferfi nem 50%ara igaz (ha szigoruan vesszük)

2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tul válogatós vok😘
2016. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátzónában...
2016. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!