Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudhatom meg biztosra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg biztosra, hogy a lány akit az interneten ismertem meg, az tényleg egy lány aki kapcsolatot akar és nem pedig egy kamuprofil aki itt trollkodik?

Figyelt kérdés
Nem egyszer előfordult hogy kamuprofilokhoz utaztam el több száz kilométert és hiába küldött korábban a "lány" magáról több tucat képet, amikor megérkeztem nem volt ott senki a megbeszélt helyen és időben. 20/f
2020. aug. 9. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

az még nem jelenti hogx kamu csak hogy szórakozott veled xd

video chateljetek lol

2020. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
jó nagy gyökér vagy, ha képes vagy egy ismeretlenhez száz kilométereket utazni
2020. aug. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérj video-beszélgetést.

Ha nem hajlandó, valami hibádzik.

.

A "tarts fel egy táblát a neveddel/nevemmel" nem megoldás, hiszen vannak egészen jó képszerkesztők.

2020. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A videochat korában nem is értem ezt a kérdést...
2020. aug. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Videochat.

Ha lány nem akarja akkor a talira sem menne el

2020. aug. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Videochat. Nézd meg az ismerőseit, van-e közös képe másokkal, és meg vannak-e jelölve rajta, sulija oldalán ha van kint névsor megnézheted, hogy tényleg jár-e oda ilyen nevű lány. Egyébként én pl mindig kiszúrom a kamusokat, nem tudom ezt hogy csináltad, mindenesetre sajnálom hogy így jártál, legközelebb remélem szerencséd lesz.
2020. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!