Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legkönnyebben megtanulni a csajozást?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb ha próbálkozol, aztán levonod a következtetést hogy mi vált be meg mi nem.
2020. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég fárasztó
2020. aug. 9. 15:30
 3/9 anonim válasza:
Szerintem erre nincs bevált módszer. Nőként mondom, aki nagyon előadta magát és úriembernek tűnt, mindig az volt a végén a legnagyobb köcsög. De ha önmagadat adod (tudom, sablon), találsz majd valakit.
2020. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a kérdés 3-as hogy mikor derült ki hogy köcsög aki úriembernek adta ki magát? Mert ha sikere volt utána már teljesen mindegy.


Én azt tapasztalom hogy mivel nem vagyok valami nagy dumás így egy lánynak sem tetszem. Szóval ezek szerint hibás vagyok és meg kell változnom hogy megtudjam adni a lányoknak amire vágynak.

2020. aug. 9. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézz szét a Sikkere Hangolván.
2020. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sikerre hangolva röviden: 1. Elmondjuk minden alap dolgot hogy miért nincs barátnőd. 2.Teljesen alap tippeket adunk amit még egy 8 éves nokedli is tud.

Ennyibe merül ki a sikerre hangolás.:DDD

2020. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A lényeg mindössze annyi, hogy találkoztam már olyan sráccal is, akinek nagyon szar dumája volt, de ha látod valakin az igyekezetet, akkor annak kellene számítania, nem?

Mindenki túlgondolja ezt. Szerintem a csajozós dumák sokszor személytelenek.


3

2020. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes azt állítod hogyha egy lány látja rajtam hogy komolyan érdeklödöm igyekszem,elöbb utóbb egyikük értékelni fogja?
2020. aug. 10. 16:07
 9/9 anonim válasza:
Pontosan😊Es attól, ha elsőre nem jön össze, ne hidd azt, hogy mindenki elutasító lesz. Ez szokott még hiba lenni.
2020. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!