Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan ismerkedős oldal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerkedős oldal amit 18 éven aluliak is használhatnak? 16/l

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Itt lehetsz 16 éves kortól.
2020. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
tinirandi.hu
2020. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen is vannak fiatalabbak
2020. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tinderen is lehet, korhoz beütöd a minimumot, amivel regisztrálni lehet. Leírásba meg leírod a rendes korodat, sokan vannak így fent
2020. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Tinderen én is nézelődtem már viccből kamu profillal de elég kevés ember van aki 18 alatt fent van és komolyan is veszi az egészet xd

Úgyhogy én azt az oldalt hanyagolnam amíg nem vagy 18 sok online tippem nincs esetleg facen vannak ibff kereső csoportok de az elég nevetséges dolog xd

A legjobb hely szerintem továbbra is a való élet legalábbis itt Budapesten biztos. Ha faluban laksz akkor nyilván ott nehezebb élőben mert kevesen vannak.

Ha Budapest környéki vagy és van kedved beszélni akkor nyugodtan irj vagy de a lényeg hogy ne otthon legyél mert úgy van a legkevesebb esély (:

16F

2020. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Hoop. Snapchat kell hozzá. Hivatalosan snap barát kereső, de nagyon sokan társkeresőnek használják.
2020. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár ez az oldal. Gondolom záporoznak a privátok azóta is :D
2020. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!