Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik egy stabil és hosszútá...

Létezik egy stabil és hosszútávon használható képfeltöltő oldal?

Figyelt kérdés

Gépkocsi szereléssel kapcsolatos fórumozáshoz szoktam feltölteni képeket, legutóbb a képhost bizonyult egy normális, idétlen reklámoktól mentes felületnek ehhez, de most az is megszűnt.

Az összes eddigi hozzászólásom a beágyazott képek nélkül "rokkant" lett.

Előtte a képfeltöltés.hu-t használtam, de szintén megszűnt, a nevében hasonló utód oldala pedig barom reklámbeágyazások tömegével vonja el a figyelmet a képekről...

Lehet a Google Drive lenne egy ésszerű választás?


2018. máj. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semminek nem tudhatod előre hogy mikor jár le az ideje vagy szűnik meg. Pár év alatt is csődbe mehet bárki vagy felemelkedik valamilyen jobb szolgáltatás ami megöli a kicsit. Csak következtetni lehet hogy minél nagyobb hátterű és minél népszerűbb egy szolgáltatás, annál több ideig fogja bírni.


Google Drive annyival jobb, hogy ott a saját fiókodban tárolod a képeket és szabályzod a láthatóságot. Arra kicsi az esély hogy a Google belátható időn belül megszűnne.

2018. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ez lesz a jó megoldás, át is tanulmányozom a használatát.
2018. máj. 22. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a cetlit kaptam: [link]


Ez később nem fog kamatozni? fél év múlva 500 eurót kérnek majd ezért félek.

2018. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!