Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha 17 évesen rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 17 évesen rosszul érzem magam, amiért még nem volt soha barátnőm? F

Figyelt kérdés
Se barátnőm nem volt, se csók, kb semmi ilyesmi. És szerintem még 2-3 évig biztos hogy nem is lesz, mert nagyon sokat kéne változtatnom magamon szerintem, hogy olyan állapotba kerüljek. Az osztályomból 2-3 ember kivételével (beleértve engem is) mindenkinek volt már kapcsolata. És olyan rosszul érzem magam emiatt, úgy érzem mintha kifutnék az időből vagy nem tudom. A 20-as évei elejére már egy csomó ember túl van egy csomó kapcsolaton, én meg még abban sem vagyok biztos hogy nekem lesz addigra. Normális ha így érzek?
2020. szept. 21. 22:07
 1/8 anonim válasza:

19 F vagyok

Hidd el tudom mit érzel, de te még bőven nem futsz ki az időből.

Nem vagyok csúnya, sokak szerint helyes vagyokn, mindenki ismer a suliban és sokan meg is lepődnek, hogy hogyan nincs barátnőm.

Én csak tavaly kezdtem el randizgatni, mert addig jól elvoltam, de azóta egyre rosszabbul érzem magam.

Vagy én nem tetszettem nekik, vagy nem voltunk egy hullámhosszon.

Eldöntöttem tehát, hogy még bepróbálkozom az összes kiszemeltemnél és utánna elmegyek egy kis szünetre építeni a jövőm.

Mielött ezt még megtehettem volna, az egyik írói csoportból rámírt egy lány, hogy tetszett neki amit írtam - már 3 hete beszélek vele. Mivel 160km van köztünk, nem tudom lesz-e valami.


Ha eddig nem próbálkoztál még be, hozd ki magadból a maximumot. Minden nap úgy menj iskolába, mintha tudnád, hogy aznap találkozol a nagy ő-vel.


Válj magabiztossá, határozottá gyakorlatiasan. Ne csak ülj és nézz videókat. Naponta igérd meg magadnak, hogy amíg egy random emberrel nem beszélsz akár csak pár szót, addig nem mész haza.


Ha kell segítek, mondok tapasztalatot. Ha küldesz képet, akkor segítek a maximumot kihozni.

2020. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ,17évesen ez egyatalan nem ritka.
2020. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, csak fel a fejjel.
2020. szept. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális. Engem is zavart egészen 24 éve koromig, akkor már milyen szahar volt. 48f
2020. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk pánikolni felesleges, mert attól csak görcsöl az ember, tök felesleges. Törekedni kell, aztán majd lesznek kudarcok (amik nem olyan nehezek, mint ahogy elképzeled), meg sikerek is.
2020. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz, én lány vagyok, de én is úgy érzem van mit magamon változtatni, mert így egyhamar nem lesz barátom. Volt egy idő amikor én is görcsöltem rajta, mert körülöttem mindenki repkedett, mindenki összejött mindenkivel én pedig még hozzá se tudtam szólni a témához. Nem volt még soha barátom, nekem sem volt még se csók, se semmi. De mostanra már megtanultam egészen elfogadni
2020. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt és letojom. Nem mondom, hogy nem hiányzik, de jelen helyzetben nem lenne túl jó a kapcsolat amúgy sem, mert nem nagyon érnék rá a csajra. Barátnőm amúgy több okból sem volt még, egyrészt sokáig elég önbizalom hiányos voltam(most is, de már nem annyira), másrészt 19 évesen úgy nézek ki, mint valami 13 éves(nem vicc, egyedül a bajusz miatt néznek idősebbnek) így a korombeli lányok nem vesznek komolyan, harmadrészt nincs időm csajozni, negyedrészt ott lent is gondjaim vannak, amikkel nincs időm orvoshoz menni. Szóval úgy vagyok már vele, hogy majd lesz, ha lesz.
2020. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem se volt még barátnőm. Emiatt éjjel nem tudok aludni, egyész nap szomorkodok, magányos vagyok, rengeteget szorongok. Nagyon rossz érzés úgy élni, hogy nincs melletted egy társ.:(
2020. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!