Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem így?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel megismerkedtem szombaton egy bárban ahova egy barátnőmmel mentem el


A barátnőm már ismeri régebbről ezt a fiút így odajött hozzánk és váltottunk néhány szót


Meg aztán hazakísért minket és odaadta a kabátját nekem


Mikor meg hazaértünk meg is ölelt párszor, de a barátnőmet is


Részeg volt de pont hogy rendes volt nagyon, de ugye mindenkinek más a személyisége kicsit ha részeg


Mikor lefeküdtünk volna aludni barátnőmmel akkor ráírt a srác hogy meg tudná e adni neki az én instámat és utána bekövetett meg belikeolta az összes képenet


Viszont nem írt rám, szóval gondoltam tegnap hogy ráírok én, végülis miért ne


És nem használ hangulatjeleket egyáltalán, meg sokszor csak nagyon rövid válaszokat ad


De általában hamar visszaír


Meg tegnap előtt este nem válaszolt egy idő után, azt hittem nem is fog már, de ma délután meg rám írt hogy "bocsi hogy nem válaszoltam csak tegnap bealudtam aztán most értem haza a suliból"


És ha megkérdezem hogy van akkor ő is visszakérdez


De pl megkérdeztem hogy azt akarta amúgy is csinálnie-e aminek tanul vagy ez csak olyan B-terv volt arra az esetre ha nem találna mást


És visszaírt annyit hogy "ezt akartam csinálni"


Mivel nem kérdezett vissza így írtam neki valamit én is magamról


Arra meg annyit írt hogy "ah ok"


Erre meg ugye mit lehet válaszolni?


Ti mit gondoltok?


Esetleg van ötletetek mivel lehetne feldobni ezt a beszélgetést?


Megéri "foglalkozni vele" vagy inkább hagyni kéne mert nem érdeklem?



2020. okt. 6. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát, én szerintem azért tetszel neki/kedvel, viszont ahogy így le írtad, nem egy kezdeményező típus (Kivéve, mikor bekövetett instán) mondjuk néha a másik fél megtévesztő és lehet, hogy csak barátkozni akar 😅 szerintem próbáld meg kicsikarni, mit is szeretne tőled, először tapogatózz, vagy ha ez nem elég/vagy egyenes típus vagy, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mit szeretne, mert neked nem tiszta, hogy így egyből bekövet, kedveli az összes képed, de mikor beszélgetni akarsz vele, nem vevő rá, vagy is szűkszavú.
2020. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A vak is látja, hogy semmit sem akar tőled. Kár ezt erőltetni.
2020. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 évesen a korosztályomba csak nekem kiábrándító, hogy igy fejezik ki magukat a gyerekek ? Instán lájkolunk meg ilyenek:D hogy legyen kezdeményező egy kissrác ha ezt még elis várják tőle ha ezt meg nem teszi meg félre érthetik. Persze semmi támadó jelleg nincs bennem!
2020. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

21:47


Ezt nem úgy vettem hogy most ezzel jelzi hogy tetszem neki, csak ugye gondoltam ez is egy "jel" lehet talán, ezért írtam bele😅


Nyílván nem vártam volna el, nem is számítottam rá

2020. okt. 6. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem küld rá a barátnőd, ha nem igazodsz ki rajta. Ő csak kiszedi belőle mit akar, ha már elkérte és végig lájkolt de aztán semmi.
2020. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak az ital miatt volt ilyen "barátkozó", és utólag kicsit megbánta, hogy így "rádnyomult" az insta dologgal, és vissza akarja fogni magát/ nem is érdekled. Én az ilyenre nem fecsérelném az időt. Olyan srácra fordítsd az idődet, akivel kölcsönös az érdeklődés. És az, hogy fiatal/visszahúzódó/nem beszédes, nem mentség arra, hogy nem kommunikál normálisan veled. Látja, hogy érdeklődsz iránta, ilyenkor azért egy szégyenlősebb fiú is nekibátorodik, hogy megkapja a csajt. Ha nem, akkor nem is kellesz neki annyira.
2020. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Lehet bejossz neki lehet nem. De ha bejossz akkor tegyen már valamit a beszélgetés fenntartásához, me csak te erőlködj
2020. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!