Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozzak olyan csajjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak olyan csajjal, akivel csoporttársak vagyunk, de csak online tartjuk a kapcsolatot távoktatás miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20/F vagyok. Van az egyik egyetemi csoportunkban egy csaj, a gond csak az, hogy össz-vissz 2 tárgyam bejárós, a többi (köztük ez is) online. Mivel online órákon (nyelvgyakorlat) látjuk egymást kamerán keresztül, bejelöltem Facebook-on, és már Messengeren is ráírtam, hogy hogy tetszik neki a csoportunk (ő most jött ide elsőévesként).


Jófejnek tűnik, csak nem tudom, hogyan fejlesszem végig a kommunikációt Messengeren, mert az élő ismerkedés híve vagyok. Élőben még nem is találkoztunk. Gondoltam, egy-két hónapig elbeszélgetek vele, aztán elhívjam talira? Vagy hogyan csináljam? Így chaten ismerkedni a nulláról biztos elég para a csajnak, de nincs értelme arra várni, hogy élő óra legyen, mert úgyse lesz egy ideig.


Még mielőtt jönnek a trollok, hogy 20 évesen miért kérdezek ilyen alapvető dolgokat, azért, mert soha az életben nem sikerült még egy csaj se, pedig próbálkoztam eleget, teszek érte, ah nem sikerül, próbálok változtatni. Valahogy mindig elcsesztem, és mikor jön egy új lehetőség, megint félek, hogy elrontom, így inkább kiírtam ezt a kérdést, hogy mit javasolnak mások, akinek esetleg legalább egyetlen sikeres helyzete volt már.



2020. okt. 10. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vissza jelölt, vissza írt? Ha igen akkor ahogy írtad beszélgess vele egy ideig aztán hívd el talizni.

Igen elég fura egy "ismeretlennel" beszélni fbn, de én pl sokkal jobbnak tartom, sokkal jobban el tudom mondani mit gondolok mint előbe egy akkor megismert embernek. De ha rám írna vki hogy taliztunk holnap biztos, hogy nem et mondanák neki azt sem tudnám ki és mit akar valójában. Ha egy ideig beszélgetünk utána már nyugodtabb szívvel taliztok vele. Remélem tudtam valamit segíteni! 18L

2020. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, visszajelölt és visszaírt, ilyenekkel kezdtem a beszélgetést, hogy mennyire tetszik neki a csoportunk, stb. Szerintem elkezdek vele beszélgetni, órán kamerán látjuk egymást, így van egy kép, hogy milyenek vagyunk. Érdekes dolgokat mesélt nyelvgyakon magáról, így lesz téma. Csak nem tudom, olyan fura lesz úgy elhívni, hogy élőben még nem beszéltünk.


Szerintetek kb. mennyit várjak vele?

2020. okt. 10. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet minimum várnék de persze ez attól is függ hogy mennyire leszel neki szimpi nekem volt akivel csak 1 hónap után voltam hajlandó talizni
2020. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még a chatelésben is lassabb leszek, hogy ne ijedjen meg. :/
2020. okt. 10. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj de te ne ijedj meg és ne becsüld alá magad. Mert ha te úgy érzed, hogy neked soha nem sikerült... akkor mit vársz mástól. Nekem az az elvem, hogy nagyon sok mindent el lehet érni csak akarni kell és tudni, hogy erre képesek vagyunk. Szeretni kell magunkat elfogadni, hogy más is elfogadjon mert más az ember kisugárzása ha elégedett önmagával és bízik saját magában. Tapasztalat ne haragudj.
2020. okt. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont jó ez az időszak arra, hogy megtudjál róla alapvető dolgokat, mit szeret, mit nem, mivel szereti tölteni a szabad idejét, milyen hobbija van, milyen a világnézete stb., lehet, hogy ezek után nem is lesz annyira szimpatikus. De amint lazul a karanténhelyzet, elhívhatod sétálni, múzeumba, valahova, de addig inkább ismerd egy kicsit jobban meg.
2020. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne legyél lassabb a chetelésben!

Próbálj beszélni vele többet. Kérdezni mit szólt az órához mi a véleménye a többiekrő a tanárról. Így rákérdezni hogy rólad mit gondol.

Ekkor elmondani neki hogy azért irtál neki mert bejön. Ha te is neki akkor szabad az út ha nem akkor meg nem kell rágódbi rajta.én sokat chetelek ismerkedek.

2020. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ekkor elmondani neki hogy azért irtál neki mert bejön."


huhh, ez érdekes, én sose mertem ilyen közvetlen lenni. Tényleg működhet így? Van, hogy így konkrétan megírják nektek, hogy azért írtak rátok, mert bejössz nekik?

2020. nov. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!