Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik az idősebb pasikra buknak, mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, és milyen korban keresgéltek?
2020. okt. 15. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy idősebb pasira bukok, az nem a kora miatt van🙂
2020. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Saját lakásuk van, van pénzük, érettebb gondolkodásuk van, nem sértődnek meg mindenen, nem játsszák az eszüket...stb.

Ezért főleg 27-35 éves pasikra bukok.

2020. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg a pénztárcájuk, lakásuk, nyaralójuk, kocsijuk, stb.

Ezeket a lányokat én inkább aranyásónak hívom finoman.

2020. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
#2: Ők már "idősebbek"?! :-O Te mennyi vagy?!
2020. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lena7 ***** válasza:
97%

Én azért kedvelem jobban az idősebb srácokat, mert sokkal érettebbek, mint a korom beliek🤷‍♀️


Nem vagyok aranyásó, nem elvárás nálam az, hogy legyen kocsija, háza, fizesse nekem minden hónapban a körmöst a fodrászt meg a ruhákat.


Én csak egy normális pasit szeretnék, akinek megfog a belső tulajdonságai

2020. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Általában pont azok az éretlenek, akik azt mondják a kortársaikra, hogy éretlenek :)
2020. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Van Komáromi tini?
2020. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Az a baj a két dolog üti egymást. Általában az idősebb férfiak, a koruknak megfelelő nőt keresnek, az intelligencia, érzelmi intelligencia, célok, hasonló gondolkodás, stb miatt. De a nők meg fiatalabbként vágynak rájuk, csak az a baj, hogy ők se érettek, bármennyire is mondják magukra. Mindig hallom így 18 éves srác fejjel csajoktól, hogy ők milyen érettek és milyen csávót néztek ki maguknak. Én meg nézek rájuk, hogy egy bankszámlát nem tudtok egyedül nyitni, meg egy tojásrántottát összerakni. Arról ne is beszéljünk, hogy az intelligenciájuk egyenlő az én 13 éves koromban lévővel. Nincs kialakult képük magukról, életcél 0, vagy ha van is, valami olyan álmodozás, ami nevetséges és gyerekes. De ugyan ez a csávóknál is megvan, csak picit ritkább és talán azért nem egyenlő egy nőével, mert a srácoknál bizonyos intelligencia utána alakul ki ez, még a nőknél ez sokkal ritkább.
2020. nov. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert az idősebb férfiak általában érettebbek, több az éalettapasztalatuk, mert sokmindenen keresztül mentek már. Velük jobban megértjük egymást, többmindenről tudunk éetelmesen beszélgetni pl. politika, történelem, gyógyászat, munka, hobbi stb. A fiatalabbakat általában csak a haverok, a buli és a szórakozás érdekli, nem elég tájékozottak ahhoz, hogy szinte bármiről tudj beszélgetni velük - tisztelet a kivételnek. Az idősebb férfiak általában sokkal figyelmesebbek, észreveszik, ha rossz napod volt, próbálnak segíteni, nemcsak a szex motiválja őket.


23/L,barátom 45/F.

2020. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
A pénzük
2020. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!