Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő, hogy egy fiatal,...

Elítélendő, hogy egy fiatal, meleg srác az idősebb pasikra bukik?

Figyelt kérdés
És miért ő a rossz és a bűnös csábító,amikor nem is ő a nős/gyermekes a kapcsolatban?

2015. nov. 17. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Már az elítélendő, hogy meleg.
2015. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem elítélendő.

Az 1. válaszoló meg egy idióta. :)

2015. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Az emberek nagyon különbfélék.Vonatkoztass el hogy meleg kapcsolatról beszélünk.Sok fiatal idősebbhez vonzódik, sok idősebb fiatalhoz, fiatal fiatalhoz, idős időshöz vagy korosztályos a korosztályhoz. Mi lenne ebben bűn? (Igaz hazabeszélek :)) Egy kapcsolathoz meg két ember kell, s ha van csábító akkor van csábítható aki csábul.Ki mennyire hibás? Egyik se vagy mindkettő. Rossz és bűnös csak az elhagyott szemszögéből nézve lehet vagy ezzel takarózik aki esetleg megbukik a párja előtt hogy félrelépett egy fiúval. Ez meg egy gerinctelen dolog ugye, ha erre hivatkozik a pasi.
2015. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő.

De tök mindegy, hogy meleg vagy, vagy sem.

Heteróknál is ugyanez van.

Nekem a nős férfi az elítélendő, aki ilyen képmutató életet él. Meg a felesége is, ha tud róla, és asszisztál hozzá, és közben másokra próbálja tolni a felelősséget.

2015. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én a kapcsolat típusától függetlenül (hetero vagy homoszexuális) nem tartom szép dolognak azt, ha valaki párkapcsolatban élő embert megkísérel elcsábítani. Ha gyereke is van az illetőnek, akkor meg főleg.


Oké, hogy ideális esetben egy stabil kapcsolatból nem lehet senkit elcsábítani, de nem minden eset ideális, és attól még, hogy átmenetileg meglazult, problémás egy kapcsolat, még helyre jöhet később. Feltéve persze, hogy nem jön a képbe egy harmadik, aki direkt a szétszedésre játszik és felerősíti a rossz folyamatot.


(A kötözködőknek: nem, nem egy magára hagyott barátnő vagyok, hanem a gyerek voltam egy meglazuló, de aztán szerencsésen helyreálló házasságban.)

2015. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5: Ezzel csak az az általánosítás a gond, hogy a 3. fél a csábító. De miért lenne az?

Persze vannak szélsőséges esetek, amikor valaki direkt szét akar szedni másokat.

De sok esetben csak megismerkedik két ember, akkor még nem is tudják, hogy ki házas, ki nem.

Na meg sokszor épp a házas keres egy 3. személyt.

2015. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 petike30 ***** válasza:
Ez nem gond kapcsolatba vagyok ès 20 èv van köztünk tudod a sok idiota paraszt mindent kitalàl szerelembe ninc hatàr
2015. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nem elítélendő. Legyen mindenki meleg, kapja el az egész világ az Aids vírust, terjedjen csak a fertő! Támogassuk őket, kapjanak meg minden jogot, míg a normális emberek meg szenvedjenek meg mindenért.
2015. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fiatal?
2015. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17
2015. nov. 18. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!