Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok valaha ilyen lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok valaha ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mindig is imádtam a romantikus középkori történeteket, ahol az ifjú lovag beleszeret egy grófkisassonyba vagy egy hercegnőbe és valamilyen veszélytől megvédve őt bizonyítja szerelmét és hűségét és végül elnyeri szerelme kezét.

Ezért olyan lányt keresek, aki a leginkább hasonlít az ilyen történetek hercegnőire: kicsit félénk, tisztelettudó, okos, kedves a körülötte lévőkkel és a megjelenése is ezt támasztja alá: nem öltözik hivalkodóan, természetes marad és egy félénk mosollya bearanyozza mindenki napját.

Tudom, eléggé álmodozónak tűnhetek és talán ezek túl magas elvárások a mai világban. Pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy van bármi esélyem hasonló lányt találni?

(Még mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos még nagyon gyerek vagyok, 18 éves egyetemista vagyok.)



2020. okt. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Biztos van, de szerintem elég ritka
2020. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen, keresd meg! Ja, és a páncélt otthon ne felejtsd!
2020. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2020. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen lányok :)
2020. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok, Mo.-n kifejezetten nagy arányban... Tény, hogy habár te odaírtad az "okos" jelzőt, ez általában nagyon ritkán kapcsolódik ehhez a személyiséghez. Személy szerint az ilyen embereket én általában elítélem, habár én valószínűleg a másik véglet vagyok, mert irtózom a gondolattól, hogy engem bárki megmentsen. Ez viszont már egyéni problémám, ami nem tartozik ide, de a lényeg, hogy vannak bőségesen...
2020. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
Persze, hogy vannak ilyen lányok. Sok sikert, hogy megtaláld az igazit!🥰
2020. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok, csak én férfiakat kerestem, bár nekem inkább a 19. századi stílus tetszik, ahol a férfiak még a műveltségüket erénynek tartották, illetve nem féltek hódítani, tehát nem feltétlen kellett a nőknek futni a férfiak után. Merem állítani, hogy minden vagyok a felsoroltak közül, csupán félénk nem, inkább olyan Elizabeth Bennet-féle személyiség lennék. :)Tehát a kérdésedre a válasz, igen, vannak még ilyen lányok. 18/L
2020. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!