Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hívjam el egy randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el egy randira? Milyen jelei lehetnek, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy lány aki a párhuzamos osztályba jár. Az osztályaink egymás mellett vannak. Viszonylag jól kijövünk, párszor beszélgettünk meg adódott olyan élethelyzet, hogy csak úgy elcsevegtünk. Nagyon megtetszett nekem. Valósággal beleszerettem.

Na most már rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy társasági személy. Van kb 7 nagyon jó barátom és nagyjából ebben ki is merül a nagyvonalú társasági életem. Nem vagyok emberkerülő, csak kicsit visszahúzódó, enyhén szégyenlős (s hamar zavarba jövök).

Nagyon szeretném elhívni ezt a lányt egy randira de nagyon félek tőle, hogy visszautasít. És akkor tudom, hogy elsüllyednék szégyenemben előtte, nem mernék többet a szemébe nézni a kínos szituáció miatt. Valamilyen módon meg szeretnék bizonyosodni róla, hogy vajon ő is érez-e valamit irántam, vagy nem. Hogy lehet erre akár lassan, fokozatosan is rájönni ebben az esetben? Illetve milyen jelei lehetnek?

Eddigi kapcsolataimnál is így jártam el, csak ott minden esetben olyan személy volt a barátnőm, akit akár már évek óta is ismertem, jóban voltunk.

Ha lehet olyanok írjanak, akik hasonló cipőben jártak és sikeresen kilábaltak belőle.



2020. okt. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legyőzöd a félelmed és elhívod élőben vagy neten és nem félsz a kudarctól, vagy elkezdesz egyre több időt tölteni vele és akkor tudsz következtetni a jelekből.
2020. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon van rá alkalom, hogy időt töltsek vele. Csakhogy netes elhívásnál, ha visszautasít, utána élőben nehéz a szemébe nézni
2020. okt. 27. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd össze magad és próbáld meg élőben! Nem veszíthetsz semmit. Szó szerint SEMMIT. Ha viszont szerencséd van akkor egy esélyt nyersz egy hölgynél :)
2020. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni,h: egy kávéra összefutna-e veled valahol...ha igen, akkor találkoztok, egy laza kötetlen beszélgetésre, ha nemet mond, akkor is rendben van, hiszen mégsem randira hívtad...
2020. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!