Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jönne be egy animés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönne be egy animés biszex pasi?

Figyelt kérdés
Akár lányoknak, akár pasiknak.
2020. nov. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Részemről egyik tényező sem olyan, ami kizáró ok lenne :) Bár én nem nézek animét, de nem zavarna ha a párom nézne, sőt, akár nézhetnénk együtt, nem vagyok ellene.

Az meg hogy biszex. Na és? Ha engem szeret akkor engem szeret, a hűség nem attól függ hogy valaki hetero, homo vagy biszex.

16L

2020. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De aranyos ^^ Köszi a választ!
2020. nov. 26. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az első válaszoló miért lett lepontozva? Én maximálisan egyetértek vele. Egyik sem olyan dolog ami akadály lehetne egy jól működő kapcsolatban
2020. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem értem, miért lett lepontozva.

Gondolom, mert pár, a hűségnek még a fogalmát sem ismerő idióta azon vezeti le a feszültségét, hogy zsigerből lepontoz mindenkit, aki olyat mer mondani, hogy létezik hűséges biszexuális.

2020. nov. 26. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Az animeval én is úgy vagyok mint az első, én sem nézek, de ha a pasim nézne akkor szívesen nézném vele.

Másrészt pedig én is biszex vagyok, szóval az meg főleg nem zavarna, sőt, lehet jobban meg tudnám értetni egy szintén biszex emberrel.

2020. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát engem egyik se zavarna. Én is animéket nézek és bi vagyok^^

16 L

2020. nov. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Eléggé
2020. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!