Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszaírjak a lánynak Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaírjak a lánynak Tinderen?

Figyelt kérdés

Rám írt egy nagyon szimpatikus lány, de azt jelzi az app, hogy kb 1 km-re van tőlem, ami nem lenne baj, de egy kisvárosban lakom, még a szüleimmel, akik nem fogadnák jól, ha barátnőm lenne. Tartok tőle, hogy ha alakulna valami, akkor az egész településen tudnák, és mivel a mindenki ismer mindenkit eljutna a szüleimhez, és ha baj lenne sokáig nem tudnék elköltözni, és az nagyon rossz lenne, ha évekig azt kellene hallgatni, hogy milyen gusztustalan vagyok, hogy összejöttem a lánnyal.

(Akinek nem tiszta én is lány vagyok, 18 éves, tizenegyedik osztályba járok)


Mit javasoltok, adjak egy esélyt a beszélgetésnek?


2020. dec. 1. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Írj neki
Ne írj neki
Egyéb
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 éves, felnőtt nő vagy, mi az, hogy szüleid nem néznék ezt jó szemmel? A lányuk boldogsága kéne az első legyen, és, ha ez egy másik lány, hát ez van, attól még a lányuk maradsz. A többi ember meg kit érdekel?! Őket akarod boldoggá tenni, vagy magadat?! De döntsd el, ne mások, akik azt se tudják ki vagy egyébként.
2020. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
hát ez tényleg undoritó!
2020. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha két tinilany "randizik", az az idegeneknek csak úgy tűnik, mintha legjobb barátnők lennetek. Nem kell felni semmitől, sőt meg egy könnyebben is ott lehet egymásnal "aludni" ;-)

Vegul mi lett a dologbol?

2021. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi, nem passzoltunk egymáshoz. Párszor taliztunk más városban, meg felénk félreeső helyeken.
2021. márc. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!