Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a szituációs helyzetben(...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációs helyzetben(tinder) mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kamu profillal nézegetem a tindert, igazából tényleg semmi komoly célzattal. Nincs fent csak egy motoros képem. Nevem is teljesen más. Találtam egy lányt aki nagyon bejön, nézegettem a profilját darabig majd gondoltam jobbra húzom, nem akartam ráírni meg semmi. Ahogy jobbra húztam matcheltünk is, tehát elvileg ő már jobbra húzott engem. Na most... Nem merek ráírni. Van rajtam 12kg felesleg ami eléggé odabasz az önbizalmamnak, nem akarom elbaltázni. Ráírjak így, vagy esetleg próbáljak lefogyni és akkor írjak neki? Az a baj hogy mindenhova hízok, arcomon meglátni a túlsúlyt persze nincs nagy fejem de zavaró... Meg hogy mondom meg neki hogy kamu a nevem?
2020. dec. 20. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne stresszelj. Sokan vannak fent kamu néven, lehet hogy ő is. Hidd el nem ez lesz számára az év meglepetése.

Szerinted ha most neki állsz lefogyni, akkor most készenlétben fog várni rád fél évet? Szerinted sem? Na akkor írj rá végre, most!

2020. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megírod neki :)

Nem kell mondani, hanem csak írni. De ezt fontos lenne, még mielőtt nagyot csalódna, neki így tetszel:)

Aztán ha később jól megkedvelitek egymást,lehet hogy kellemetlen szituációt okozna,ha kiderül, téged nem is így hívnak.

Fontos az őszinteség, még ilyen apróságban is.

2020. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az meg, hogy mikor akarsz írni neki... miután vagy mielőtt lefogynál...ezt te tudhatod. Lehet hogy így is kedvelne,ahogy most vagy :)
2020. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nézzük statisztikailag:


Nem írsz rá: 100%, hogy nem jöttök össze

Ráírsz: 50% hogy lekoptat, 50% hogy összejöttök


A feladat adott :)

2020. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úha, tehát jobb lenne ráírnom. Köszi a válaszokat. :) Esetleg vmi tippet tudtok adni hogy írjak rá? Leírás alapján van pár közös téma
2020. dec. 20. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert kb azt sem tudom hogy illik beszélgetést indítani... Sosem írtam rá senkire
2020. dec. 20. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor kezdj el a közös témáról kérdezni. Akkor máris lesz iránya a beszélgetésnek.
2020. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!