Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a nagy korkülönbségről ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy manapság nagy divat lett a felnőtteknél a 10 év vagy annál is nagyobb korkülönbség. De mi van akkor ha a lány még csak 17 a fiú pedig 25. Női szemszögből ti, hogy viszonyulnátok ehhez az egészhez? Tegyük fel ti vagytok a lány helyében, jókat beszélgetsz a fiúval és még be is jön...
2020. jan. 24. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mikor tini lány voltam ezt totál menönek tartottam.

Ah milyen jó is, hogy ennyivel idösebb fiu nem gyereknek néz, hanem már nönek.


Na de most felnöttként már ezt másképp látom. 25 évesen már nem fiuk, hanem férfiak. A családalapítás, a komoly munka van már elötérben. Legtöbbször saját keresettel rendelkeznek így a szorakozás is más.

Egy 17 éves lány még viszont azért gyerek.


Ha egy 25 éves fiu egy 17 éves lánnyal kezd az olyan okokbol lehet, mert 25 évesek nem állnak vele szóba mert... vagy totál rá van állva a fiatal lányokra(ami azért elég ferde). De sokszor látom azt, hogy igazából a srác túl buta a kora beli lányokkal kezdeni, és a 17 éves fruskák úgy is mindent elhisznek neki...


Egy 25 éves felnött nö és egy 35 éves szinén felnött között azért nem olyan nagy az a 10 év.

2020. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én 17 évesen a 25-30 közöttieket már öregnek tartottam. :) Ők már felnőttek voltak nekem.

Még egy 20-24 közötti okés, főleg ha ő is tanul még. Akkor több a közös téma, közös vonás az életünkben.

2020. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen jártam több 16-17 éves lánnyal és igen, azért mert nem voltam elég érett a huszonéves lányokhoz. Jelenleg azon dolgozom, hogy hogyan tudnék a korosztályomhoz felnőni.

Szóval jah, a srác mindenképp éretlen lesz. Előbb-utóbb ez ki fog tűnni, amikor eloszlik a rózsaszín köd.


25/F

2020. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknél mindig a "családalapítás" téma jön fel. Nem hogy 25 évesen nem volt eszemben családot alapítani, de még így 31 évesen sincs. Mindenki más. Van olyan 22 éves ismerősöm aki már most házas. Van olyan 35 éves akinek most lett gyereke. Itt vagyok én 31 évesen és max akkor vállalnék családot, ha az életem szerelmének az minden vágya.
2020. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egy 25 éves srácnak is a popikáján van még a tojáshéj, szerintem a 17L+25F nem gond. Környezetemben vannak, akik úgy alkotnak párt, hogy 47N+32F, vagy 40N+27F, na, az szerintem már nem az igazi.
2020. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éve voltam 17, és volt 2 randim egy 25 évessel gondolhatod hogy szex után kidobott. de akkor is már soknak tartottam a korkulonbseget. Menő volt hogy nőként lát, de közben éreztem hogy szégyell és hogy túl idős. Hosszutavon szerintem 8 ev sok. Lehet hogy kesobb nem lesz annyira most ezt erzem. Jelenleg 6 ev korkulonbseg van koztem es a parom kozt es jol megvagyunk. Nem erzem a korkulonbseget
2020. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!