Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Régebbről ismerjük egymást illetve látásból most is. Annyira nem ismerem a személyiségét de tetszik nekem. Ezért szeretnék ismerkedni vele. Aztán majd alakul ahogy alakul. Hogy kellene rá írnom szerintetek? "A szia mizu" nekem olyan béna vagy nem is tudom. Valahogy úgy szeretném hogy egy kicsit jobb legyen, figyelem felhívóbb de azért nem ilyen bunkóság vagy gyerekes valami legyen.

2020. dec. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk semmit róla, hány éves? hol látod? történt vele valami? Monndj infókat
2020. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves. Hát úgy most sehogy. De ismerjük egymást. Tehát így tudjuk ki ki mert egy suliba jártunk még régebben. Nem történt vele semmi olyan. Csak mivel én idősebb vagyok én már tovább mentem tanulni másik iskolába. Ő még most hagyta ott az általánost.
2020. dec. 22. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, kérdezd meg milyen a középsuli :DD
2020. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hogy vagy ? rég találkoztunk
2020. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ilynekor az aranyközép utat kell választani. A Szia, Mizu és a Szia, figyelj oda vagyok érted és tudom ki vagy között. De szerintem az előttem lévők válasza tökéletes lesz. Ha esetleg beüt a kínos csend hozd fel a suli témát. Pl. milyen szakon van, melyik a kedvenc tantárgy, mi a 2. idegennyelve. Nagyon szurkolok nektek!
2020. dec. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!