Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá?(lányra)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?(lányra)

Figyelt kérdés
Nem ismerem, de nagyon szinpatikus, és elvileg lehet nala eselyem(o mondta 1 ismerosomnek) Hogyan írjak rá?
2020. dec. 1. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tudsz segíteni a matek háziban?
2020. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nemnismerem, soha nem is beszeltem vele :)
2020. dec. 1. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De mégis, hol láttad? Ha egy ismerősöddel beszélt, akkor nyilván nem csak annyi, hogy megláttad a képét fb-n.
2020. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neem, igazabol latasbol ismerem. A barataim oszalytarsa(masik iskolaban) es mar beszeltek rola. Megneztem Ig-n, es bejon. Meg az 1ik baratom beszelt vele, es ja.
2020. dec. 1. 23:20
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szeret játszani ilyen játékokkal? Pl gta stb.? Mert akkor úgy hogy szia van kedved játszani(osztálytársad haverja) vagy ha nem akkor: szia nagyon szép lány vagy! (Osztálytársad haverja)
2020. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vagyok az a srác, aki nem mert megszólítani, ezért a barátait küldte hozzád, hogy megtudják, van-e esélyem nálad.


OK, hülyéskedtem, de ez úgysem fogod elkerülni.

Mivel nem ismeritek egymást, ezért valójában nem tudjátok, hogy van-e esélyetek egymásnál. Legfeljebb annyit tudjatsz, hogy nyitott az ismerkedésre. Ha így van, akkor szinte mindegy, hogyan fogalmazod meg, hogy szeretnél vele találkozni.


Azt sosem tudhatod, hogy egy ismeretlen mit vár, tehát keress kész megoldásokat, mert tuti úgysincs.

2020. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, xy vagyok, itt meg ott szoktalak néha látni. Remélem nem baj, hogy írtam."
2020. dec. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Csá, kő fasz?
2020. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as nagyon vicces vagy:)
2020. dec. 2. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy nem is az a legfontosabb dolog hogy mit írsz, hanem az, hogy mersz lépni. Ha bejössz neki, úgy is elindul a beszélgetés egy "szia, hogy bírod ezt a koronás időszakot"-ból is. Ha meg nem jössz be neki, teljesen mindegy hogy milyen jó szöveggel próbálkozol. Veszteni valód nincs, de lehet hogy így 2020 végén még valami jó is összejön. Hajrá!
2020. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!