Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti össze jönnétek egy roma lánnyal?

Figyelt kérdés

Persze egy olyannal aki tanult, vicces, kedves, és jah...

Nem vagyok rasszista, mert magamról beszélek.

És aggódom, hogy senki nem jönne velem össze mert roma vagyok....

Ti srácok mit gondoltok erről?

(de csak azért kérdezem mert mondták a rokonaim, hogy ha nem akarom, hogy cigány legyen a férjem akkor találjam meg a legjobb "magyart" és szeretnék élni a lehetőséggel...)



2020. dec. 29. 21:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Élj, hajrá! A családod rendben van? Tisztességes emberek, vagy inkább a bűnözés a jellemző?
2020. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez érdekes kérdés, fel lehetne tenni fordítva is. Szóval lányok?
2020. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

simán összejönnék


alapvetően a szociális elfogadással lehet gond, azért nem merik sokan bevállalni.

2020. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 October15 ***** válasza:
17%

Tini párkapcsolatok -> nem akarod hogy cigány legyen a férjed. XD

Őőőő csak szólok, hogy a mi kultúránkban már egy ideje nem veszünk el tinilányokat. :)


De ha ezt félretesszük akkor felvetődik a kérdés, hogy mégis milyen környezetből jöhetsz amiből azt szűrted le, hogy na oda aztán tuti nem kellene vissza házasodni. :D Mármint engem se a Rózsa dombon dobtak le de azért az mondjuk egy szempont, hogy ne legyen 30 döglött kutya az udvaron, házi szeméttelep, "nem lopott" minden is stb. :) Meg hogy ne talpig cevlarban riot shield-el kelljen családot látogatni. XD


Természetesen nem elképzelhetetlen egy az én fogalmaim szerint tanult [értsd: alsó hangon egyetemista mert ugye a tini max 19, egy középsulis csaj meg minden csak nem tanult] tini cigány lány akinek még személyisége is van, csak 28 év alatt még nem találkoztam ilyennel. :D De ha véletlenül valahol létezik és a családhoz is el lehet jutni fegyveres kíséret nélkül élve akkor nem esélytelen.


De azért a realitások talaján megmaradva a legjobb magyar pasikat sanszosan a legjobb magyar csajok viszik el. :D Szóval erre nem építenék életstratégiát. Ettől függetlenül egy normálisat minden további nélkül kifoghatsz. Mármint pár szolis pláza p*csa esetében amúgy sem lehet eldönteni, hogy most a neonfényben vagy az anyaméhben barnult-e le és vmi oknál fogva mégis bejönnek a pasiknak szóval alapvetően működhet a dolog.

2020. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%

October15 te aztán nagyon tanult lehetsz :D

Hadd találjam ki: GDF mérnökinfó? Kodolányi turizmus?

2020. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

1. azért nem szeretném, hogy cigány legyen a férjem mert nem tetszenek, nem szépek. Persze vannak szépek is de azoknak magyar csajuk van

2.nem most azonnal szeretnék házasodni kérlek ne légy 'agyhalott':)

3.nem telepi putrisak vagyunk de azért kösz, hogy emlékesztettél azokra a dolgokra amiket kihagytam.

4. És persze nem maga a tökéletes fiú kell....

2020. dec. 29. 21:30
 7/27 October15 ***** válasza:
12%
KRE-BTK Keleti nyelvek és kultúrák Japán szakirány, DE-BTK Történelem szak.
2020. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem az eseteim.
2020. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

XDDDDDDDDD Zseni vagy october13 XDD

BME-s mérnökként kurv4 jót nevettem most

2020. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 October15 ***** válasza:
39%

Kérdező: Hát akkor azt írd le amit akarsz és ne azt amit nem. :D


Egy normális lány, normális környezetből nyilván össze tud jönni egy normális pasival. :D Esetedben max annyi a nehezítő tényező, hogy ahogy neked sem jönnek be a cigány pasik nyilván van olyan akinek nem jönnek be a cigány lányok. De könyörgöm ennyi erővel mindenki kiírhatna egy ilyen kérdést.

Példának okáért: Össze házasodnál-e egy MAGYAR pasival aki a tanulmányai okán potenciálisan napi ~16 órát fog tanítással / kutatással tölteni a következő 40 évben? :D Valószínűsíthetően ennek egy részét külföldön és nem kizárt hogy részt kell venned pár kényelmetlen protokolláris eseményen pár hasolóan "qrva mód érdekes" ember társaságában. :D

2020. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!