Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 186 cm magas, 61 kilós vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

186 cm magas, 61 kilós vagyok. Az ilyen testalkat bejön a kb velem korabeli lányoknak úgy általában? 19f

Figyelt kérdés
csakmert nemigazán vagyok népszerű a lányok körében. Lehet a testalkatom túl sovány?

#magas #nők #vékony #Testideál
2021. jan. 10. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Igen sovány, de nem csak ezért nem vagy népszerű szerintem.
2021. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Lányként 183 cm magasként 80kg vagyok. Kicsit nehéz elképzelni az alakodat.

Én elsőként mindig egy srác szemét és arcát nézem, persze átfutok a testén. A beszélgetés dönt el mindent és a kisugárzása.

Ezen kívűl mindenkinek megvan mi tetszik, de a legfontosabb, hogy te magadnak tetszél. Egy olyan embernek aki elfogadja magát és elégedett, büszke önmagára, magabiztos ,teljesen más kisugárzása van.

19/L

2021. jan. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz elképzelni ezt az alakot, ugyanis a legtöbb fiú ilyen, és aki már nem, mert szakadásig gyúrta, tömte magát egy évtizeden át, az is volt ilyen. Egyszerűen fiatal vagy még, az a bajuk. Pláne, aki vékony, azt még fiatalabbnak hiszik. Nekik az ilyen harminc +os egzisztenciás urakon jár az eszük, nem azon, akinek seggén még az iskolapad. Akik utánad fognak sikoltozni, azok meg még sehol sincsenek, vagy te nem veszed észre. Addigra különben is megemberesedsz majd. Amúgy nem lehetetlen barátnőt összeszedni, vékony fiúknak is szokott lenni, ha szétnézel az utcán...
2021. jan. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a vékony fiúk és néhány más lánynak is, akiket ismerek. Ugyanakkor a legtöbb lány nem kezdeményező ezért neked kell rá kicsit nyomulni, hogy vegye a lapot és visszajelezzen, hogy tetszel neki.
2021. jan. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom 😍
2021. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a vékony srácok tetszenek :))
2021. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen vagyok, írhatna lány akinek bejönnek a magas vékony pasik
2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!