Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számíthatok arra hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok arra hogy bejövök a lányoknak vagy ilyen testalkattal semmi esély?

Figyelt kérdés

NEm tudom eldönteni, hogy bejövök e a lányoknak, Ha megyek az utcán sok lánnyal szemezünk egy másodpercet kb aztán hirtelen fej elrántás, néha látom hogy megbambulnak, ám ha többen vannak, általában közben nevetnek vagy valami. Ez kicsit aggasztó , ezért írom ki kérdésem.

Rólam: 190 cm vagyok. Az arcom átlagos, kék szemem van. SZéles vállam van( ritkán van, akinek olyan széles mint nekem), nagy kar. EZek a kondi miatt vannak, tehát deltás is vagyok. De ezek mellett van egy kissebb hasam.

Jelenleg 95-100 kg körül vagyok, de nem érzem magam dagadtnak, nem is vagyok az szerintem.

NA szóval így hogy végre kifejtettem:Mit gondoltok lányok, most ennyire creepy lennék a lányok szemáben avgy inkább vonzó?

18/f



2019. jún. 3. 17:24
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez most kérdés volt vagy ego növelés?
2019. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen ember vagy.

Creepy srác egy 160cm-s is tud lenni, ha elég weird, de ha egy normális 190cm-s meglett férfi vagy, nincs okod aggódni.

2019. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak centik és kilók, de igazából az összhatás és a kisugárzás számít. Így nem lehet megítélni, hogy te vonzó vagy-e.
2019. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem ego növelés! Van önbizalmam, nem tartom magam nagyszájú parasztnak! 😀

Köszi a válaszokat, egy kicsit megnyugtat!

2019. jún. 3. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy megnyugodj, igen, számíthatsz arra, hogy bejössz a lányoknak.
2019. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom. Nekem személy szerint nem jön be;, ha valaki ilyen nagy darab. Tetszik ha sportol azért, de inkább legyen átlagos testalkata, esetleg kicsit vékonyabb. De ez csak az én személyes véleményem



Lepontozás helye:⬇

2019. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne. Én magas vagyok és elég vékony (178/60 kg), szerencsére azért nőies az alkatom, ilyesmi testalkatú fiút képzelek el magam mellé. Magas, széles váll, a nagyon kigyúrt karokat és hasat mondjuk nem szeretem.

Fontos, hogy érezzem, hogy meg tudna védeni, ha úgy adódna és nem törne el semmije, ha az ölébe ülnék. (Előző barátom is ilyesmi számokkal rendelkezett)

2019. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
190 centi 12-es szög.
2019. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiába nyugtatod magad 12:23-as, a szöged legfeljebb néhány aszfétises uzigyereket érdekel, az elszúrt magasságod viszont 0-24-ben meghatározza az egész életed.
2019. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsofimágus ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, mert rengetegen vannak lányok, akik az olyan alkatú pasikat szeretik, mint te 😄
2019. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!