Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van az életemből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az életemből, segítség kell gyorsan... (?) (Többi lent)

Figyelt kérdés
17/F vagyok. Eddig életem során sokszor estem szerelembe, de sose volt sikerem a nőknél. Eddig összesen zsinórba 23 nő utasított vissza, pedig már társkereső tanfolyamot is végeztem, segítséget is kértem tapasztalt mukiktól is. Sportolok is szóval a testemmel (annyira nagyon) nincs gond. Most az utolsó lekoptatásnál annyira depressziós lettem, hogy egy hete az öngyilkosság gondolata kerülget. Még rengeteg dolgom van az életbe, szóval nem szeretnék meghalni, de ha továbbra is ilyen balhere leszek a lányoknál, és továbbra is ilyen mély depresszióba leszek, biztos, hogy olyat teszek, amit senki se szeretne... Erre szeretnék segítséget kérni.

#szerelem #öngyilkosság #nem megy az élet
2021. jan. 23. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

először egy picit próbálj lehiggadni valahogyan.

Sétálj egy picit, levegőzz, hallgass valami nyugtató zenét, egyél valami finomat, ha hívő vagy mondj el egy két fohászt vagy imát.


Visszatérve fiú, férfi vagy és gimnazista, tehát nem vagy olyan idős.

Egy férfinak sok ideje van, egyetem és munka után is ami mellett tud párt keresni akár 30 évesen is, magabiztosan.


A egy fontos dolog a te korodban, ami lehet egy külső nyomás is és gyakran az is, hogy ne legyen kényszer vagy egy muszáj dolog csak azért mert másoknak már van.


Ha valaki pl. katona kimegy légiósnak külföldre aztán visszajön akkor nem úgy indul el, hogy akkor most minden oda lesz és sohasem lesz ideje ha visszatér rossz döntés az egész.

Tehát próbálj meg erős lenni lélekben (persze senki sem tökéletes, de egy kis zene, mozgás és némi ima csodákra képes). Ha kell egyedül is megtud állni a helyed.


Ez a videó segíthet esetleg :

[link]


A másik, hogy legyél körültekintő, nem tudom mit mondtak neked, de mindig hallgass a lelkiismeretedre/megérzésekre.


Ezzel kapcsolatban még, kis jelek és dolgok azok, amik utalnak arra valaki nemet mond vagy igent, másképpen jár és figyel az aki pl. férjes kapcsolatban van és másképpen aki nem.


De ha már eleve ott van a rossz előérzet akkor az egy jel hogy mi lesz a válasz is..


Amúgy meg az ima rengeteget segít hogy jókor jó helyen légy, csak tudj lenni türelmes.

Addig foglald le magadat valamivel, sport, zene, karrier, jótékonykodás, ima, stb.

Üdv és áldott napot!

2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de sajnos nem keresztény vagyok, hanem buddhista, és idén szeptemberben ki szeretnék menni a francia idegenlégióba... addig kellett volna valamit kihozni ebből, de akkor inkább hagyom, és eltűnök csendben.
2021. jan. 24. 17:36
 13/13 anonim válasza:

Szerintem te sokkal értékesebb vagy annál hogy a lányok matt eldobd magadtól az életedet! Át tudom érezni a helyzeted mert nekem se volt soha barátnőm. Csak esetembe az a ciki hogy én lassan 25 leszek xd.

De én úgy gondolom hogy mindenre meg kell érni. Az élet mindig ad lehetőségeket. Csak nem mindig pont akkor mikor te szeretnéd.

Megértem hogy ezt nehéz elfogadni. De most hogy te tejesen erre rá vagy görcsölve szerintem csak ront a helyzeteden. Adj időt magadnak! Nézd meg magad külső szemlélőként: Belefér a te életedbe most egy kapcsolat? Igazán szeretnéd? nem csak azért mert a suliba már mindenkinek van csaja és csak te vagy szingli! Tudsz rá időt szakítani? Tudod felelősségteljesen vállalni hogy egész emberként éld meg a kapcsolatotokat? Ezeket mind tedd rendbe magadba!

2021. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!