Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van az életemből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az életemből, segítség kell gyorsan... (?) (Többi lent)

Figyelt kérdés
17/F vagyok. Eddig életem során sokszor estem szerelembe, de sose volt sikerem a nőknél. Eddig összesen zsinórba 23 nő utasított vissza, pedig már társkereső tanfolyamot is végeztem, segítséget is kértem tapasztalt mukiktól is. Sportolok is szóval a testemmel (annyira nagyon) nincs gond. Most az utolsó lekoptatásnál annyira depressziós lettem, hogy egy hete az öngyilkosság gondolata kerülget. Még rengeteg dolgom van az életbe, szóval nem szeretnék meghalni, de ha továbbra is ilyen balhere leszek a lányoknál, és továbbra is ilyen mély depresszióba leszek, biztos, hogy olyat teszek, amit senki se szeretne... Erre szeretnék segítséget kérni.

#szerelem #öngyilkosság #nem megy az élet
2021. jan. 23. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Azok a nők nem érdemelnek meg! Ennyi. Nem kell az öngyilkosságon gondolkozni. Tudod mit? Aki lepattintott, nem is ér meg egy perc szomorkodást! Biztos, hogy egyszer minden előbb-utóbb jóbb lesz, ha nem is most, pár év múlva. Tudom ez most eléggé összevissza lett, de leírtam kb, hogy mi jutott eszembe, amikor a kérdésedet olvastam. 16/L
2021. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű, de azért köszönöm!
2021. jan. 23. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj bele abba mit csinálhatsz rosszul? Mi az amit ugyanúgy minden lánynál elkövetsz
2021. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy megpróbálom....
2021. jan. 23. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez is lehet egy opció! Nem kell erőltetni majd eljön a tökéletes lány akkor, amikor nem gondolsz rá.
2021. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Addig vígadj, míg egyedül vagy.
2021. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Hehehe jól mondod hatos,

Neked meg kérdező eszméletlen sok időd van még.

Majd ha a 20 as évek végén jársz és addig sem jön össze semmi akkor keseregj.

Addig meg csak keresgélés és belfektetett meló kell hozzá. Időbe telik

2021. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen hova a bánat a sietsz ennyire párkapcsolat terén. Inkább tanulással kéne ennyire foglalkoznod mint a nőkkel.
2021. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak 17 vagy.. Előtted az élet. Sok embernek nincs kapcsolata 23 évesen sem. Ez nem egy verseny. Majd jön egy lány aki nagyon fog szeretni téged. Addig is inkább tanulj, fejlődj bizonyos dolgokban.

🙄

(16/L, akinek nem volt semmilyen kapcsolata.)

2021. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as... amíg nem ismersz addig ne alkoss veleményt rólam. Egy héten 6 edzésem van, és élsportoló vagyik, és az ország legerősebb gimnáziumában tanulok, jó jegyekkel...
2021. jan. 24. 10:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!