Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem lett a fiúkból, lányokk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett a fiúkból, lányokkal szeretnék ismerkedni de hol?

Figyelt kérdés

Tavalyig heterónak gondoltam magam volt is egy barátom akibe nagyon szerelmes voltam. Majd nyár körül kezdtem rájönni, hogy biszex vagyok és nyár végén kemény három napig crusholtam egy lányt de közben együtt voltam a barátommal még és akkor még tényleg őt szerettem. Vele szakítottunk pár hónapja, azóta ismerkedtem két sráccal is rövid ideig de mindkettőt elutasítottam különböző okok miatt meg amiatt is hogy egy heteró kapcsolatban zavarna az hogy nem próbáltam még lánnyal (és így nem tudom hogy egyáltalán tudok-e szerelmes lenni lányba) nálam pedig az érzelmek mindenek előtt vannak. Szóval most szeretnék korombeli lányokkal ismerkedni akár olyanokkal akik szintén bizonytalanok még de nem tudom hol próbáljam. Társkeresőket nem nagyon akarnám, Facebookon beléptem csoportokba de egyenlőre semmi. És amúgy is élőben lenne jó de most nem nagyon lehet. Szóval bármi ötlete van esetleg valakinek? Vagy személyes sztorik hogy hogy sikerült?

Előre is köszönöm 17/L

(Nálam fontos az hogy a szerelmem egyben a legjobb barátom is legyen, hogy mindent meg tudjak vele beszélni meg ilyesmi. Eddig srácokkal még sosem kerültem ilyen közeli kapcsolatban úgyse hogy majdnem egy évig együtt voltunk, szóval lehet emiatt is gondolom azt hogy ez egy lánnyal menne és ezért vagyok biszex)



2021. jan. 28. 21:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és budapesti vagyok szóval talán ilyen szempontból még szerencsés hely, ha személyesen tudnék valahol ismerkedni
2021. jan. 28. 21:49
 2/11 Szivessa3 ***** válasza:
91%
Tinderen nagyon sok bi lány van fenn, ott is tudsz ismerkedni velük. Hát meg reméljük nemsokára majd lehet menni szórakozóhelyekre és ott majd tudsz ismerkedni a keresett emberekkel.
2021. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Félelmetes amit itt leírtál,mi történik a fiatalokkal????Szerintetek ettől menőbbek vagytok??Nagyon sajnállak,a szüleid szégyenkezhetnek miattad.Nem akarlak megbántani ne haragudj érte de ez....
2021. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen megértem miért van eleged a fiúkból. Velem is ez van.
2021. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mi szégyellni való van azon, hogy nem zárom ki a lehetőséget hogy egy lánnyal boldogabb tudnék lenni mint egy sráccal? Szerintem ezen semmi elítélendő nincsen, azt hittem a mai világ már kezd túl lenni ezen a sokkon és elfogadni az így gondolkozó embereket. Sajnálom, hogy vannak még ennyire ítélkező emberek.

Szüleim nem tudnak róla ilyen nyíltan hiszen én sem tudom biztosra, de ha valaha lesz barátnőm akkor azt már nem fogom titkolni és ők nem fogják elítélni.

Köszönöm a többi hasznos választ :)

2021. jan. 29. 06:30
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem meg a nőkből van már elegem, de nagyon! Egy ideje kipróbáltam fiúval és tökre jó. Tudja, érzi mit szeretnék és jó vele minden. Nemcsak haver, de szexelni is isteni vele. Csakis pasik ezentúl!!!
2021. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Tarskeresoken tenyleg sokan vannak, sok a biszex, de biztos vannak leszbikusok is.

Amugy azon kivul szinte barmilyen platformon tudsz ilyen szexualis iranyultsagu lanyokat talalni, rengeteg oldalon lehet ismerkedni (ahogy pl itt gyakorin is)

2021. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég nagy hülyeség hogy a csalódás miatt azt gondolod, hogy egy lánnyal például más lenne, emelett általánosítgatsz, pedig mindenki tudja hogy mindkettő nemből vannak ilyenek is és olyanok is. Egyébként szerintem nem ciki, hogy mivel a lányokhoz is vonzódsz kiakarod próbálni lánnyal is, csak azt ne gondold hogy velük kapcsolatban nem fognak csalódások érni.
2021. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Én is ezt érzem. Elegem van a fiúkból. Lányra vágyom. Még nem voltam lánnyal, de biztos sokkal jobb.

Nálam szívás, mert szegedi vagyok és nincs sok korombeli bi vagy lezbikus lány😐

2021. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Kezd egyre több lenni a divat biszex és leszbikus. Tetszik nem tetszik de ez az igazság :)) sokatok azt hiszi hogyha nem megy sráccal akkor csajjal tuti jobb lesz, pedig egyszerűen csak nem kellene erőltetni a dolgokat és elfogadni ha valami esetleg nem működik. Aztán jönnek a sztorik az igazi bi lányok és leszbikusoktól hogy a barátnőjük ismét coming out-olt de heteróként mert na, "összevolt zavaródva". Ha az váltotta csak ki belőled hogy lányra vágyj hogy agyadra mennek a fiúk akkor valószínűleg nem vagy biszexuális. Persze, próbáld ki lánnyal lássad milyen, de tisztázd le vele előtte is hogy nem vagy biztos magadban :) és mondd is el mi volt a kezdő érzés ami biszexualitást keltett benned. Ugyan ezt tudom mondani a #9-nek is. Attól hogy fiúkkal nem jön össze nem leszel leszbikus és lányok is ugyan úgy pofán tudnak vágni. Ez ennyi. Nehogy azt hidd hogy nem fog csalódás érni. Csak szóltam.

Társkeresőn kívül máshol most nem tudsz ismerkedni.

2021. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!