Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem lett a fiúkból, lányokk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett a fiúkból, lányokkal szeretnék ismerkedni de hol?

Figyelt kérdés

Tavalyig heterónak gondoltam magam volt is egy barátom akibe nagyon szerelmes voltam. Majd nyár körül kezdtem rájönni, hogy biszex vagyok és nyár végén kemény három napig crusholtam egy lányt de közben együtt voltam a barátommal még és akkor még tényleg őt szerettem. Vele szakítottunk pár hónapja, azóta ismerkedtem két sráccal is rövid ideig de mindkettőt elutasítottam különböző okok miatt meg amiatt is hogy egy heteró kapcsolatban zavarna az hogy nem próbáltam még lánnyal (és így nem tudom hogy egyáltalán tudok-e szerelmes lenni lányba) nálam pedig az érzelmek mindenek előtt vannak. Szóval most szeretnék korombeli lányokkal ismerkedni akár olyanokkal akik szintén bizonytalanok még de nem tudom hol próbáljam. Társkeresőket nem nagyon akarnám, Facebookon beléptem csoportokba de egyenlőre semmi. És amúgy is élőben lenne jó de most nem nagyon lehet. Szóval bármi ötlete van esetleg valakinek? Vagy személyes sztorik hogy hogy sikerült?

Előre is köszönöm 17/L

(Nálam fontos az hogy a szerelmem egyben a legjobb barátom is legyen, hogy mindent meg tudjak vele beszélni meg ilyesmi. Eddig srácokkal még sosem kerültem ilyen közeli kapcsolatban úgyse hogy majdnem egy évig együtt voltunk, szóval lehet emiatt is gondolom azt hogy ez egy lánnyal menne és ezért vagyok biszex)



2021. jan. 28. 21:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm megint a válaszokat :)

Egyébként nyár végén bizonyosodtam meg róla, hogy tényleg bi vagyok azon kívül is, hogy elegem volt akkor már nagyon a srácokból (de akkor még boldogságban együtt voltunk a barátommal, a kapcsolat egy hónappal később ment tönkre). Tehát volt egy osztálytábor ahol ott volt a barátom is, de kicsit hanyagolt, én több időt töltöttem volna vele. és volt egy új lány osztálytársunk akit akkor ismertünk meg. Előtte már láttam fb-n a profilképét és megállapítottam, hogy mennyire szép a csaj. Majd megláttam élőben és akkor már nem tartottam szépnek (de egyébként is ritkán mondom azt akár egy srácra h helyes és akár egy lányra h gyönyörű). Utána a következő nap kirándultunk, barátom megint hanyagolt, a sor végére kerültem és ott ment az új csaj is szóval elkezdtünk beszélgetni. Nagyon kedves volt, kérdezett a barátomról stb, mondta hogy milyen cukik vagyunk. majd teljesen magától elkezdte mondani a saját korábbi szerelmi csalódását is, minden komoly és mély infóval együtt. Meglepett, hogy ilyen gyorsan a bizalmába fogadott de örültem neki. Tovább beszéltünk és más komoly dolgokat is megosztott velem így igazából egy nap alatt talán mélyebben megismertem őt, mint addigra 8 hónap alatt a barátomat. Innentől crusholtam őt kemény három napig. A tábor többi részében is sokat beszélgettünk és volt egy pár perc amikor a tábortűz mellett ülve tisztára romantikusnak éreztem (akartam) a pillanatot de persze tudtam hogy ott a barátom akit szeretek. Aztán három nap múlva ez elmúlt és a suliban már csak barátként tekintettem a lányra és megint a barátomat szerettem végtelenül aki egy hónap múlva összetörte a szívem, és aki valószínűleg azért szeretett ki belőlem, mert neki meg a másik új lány osztálytársunk tetszett meg szeptemberben.

Szóval emiatt gondolom azt hogy biszex vagyok, meg amiatt is h elegem van a srácokból. De ha nem lett volna egy ilyen komoly crushom egy lányon akkor nem lennék most olyan biztos benne, meg persze most bizonytalan vagyok.

2021. febr. 6. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!