Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy idő után a "szerelmemmel" már nem érzem azt, hogy olyan jó lenne? Megutálom Őt is, és rájövök, hogy mindeközben szeretem is, de egyszerűen nem akarok senkivel sem semmilyen kapcsolatot az életben...

Figyelt kérdés
Bár ugye tudjuk, hogy kb. nagy részben "így tarthatsz valakit magad mellett egy életen át"... és csak azt érzem, hogy jobb nélküle, mint vele volt a kezdetekkor. Pedig nagyon is szeretem Őt, mindent, ahogy van, de nem érzem, hogy nekem kéne is ilyesfajta kapcsolat az életben..

2021. febr. 2. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább megunod?

Vagy miért utálod, mi rosszat tett?

2021. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor szereted, de nem akarsz vele lenni? De nélküle sem...? És utálod is? Kérdező, tele vagy ellentmondásokkal.
2021. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2-es: Tudooom, sajna.. Én nem is értem mi van velem. :/

#1-es: De, azutáni órákban amíg nem voltam itthon, elgondolkoztam ezen is, és talán ez lehet. Amiért utálom, az csak azért, mert úgy felbosszantanak az emberi kapcsolatok, pedig Ő is "normális" és az is volt, és marad is.. (már akinek ugye mi a "normális" jelentése)

2021. febr. 2. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veled van baj, és nem vele. A kapcsolatokat tudatosan karban kell tartani: rokoni, baráti és szerelmi. Magától egyik sem működik.
2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Igazad van. Hát, számomra ez nehéz. (Pedig elvileg szükségem van "a kapcsolatokra")

2021. febr. 16. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szüksége kapcsolatra.
2021. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet, csak nem tudni, hogy milyenre (és mennyire XD :/ ).. szóval jah.

De ha én úgy érzem, hogy senkivel sem jövök ki hosszú távon, se fiú, se lány... SENKI!!

2021. febr. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!