Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizalomvesztés, a Kisfiam...

Bizalomvesztés, a Kisfiam miatt muszáj bírnom, másik oldalról nem akarok élni a Szerelmem nélkül, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem rám szakadt a világ összes mocska!!! Semmiben sem látok jót!!!
2017. márc. 20. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
ebből semmit nem tudunk meg
2017. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy értsük, hogy elvesztetted a gyerek apjának a bizalmát, mert kerestél magadnak egy másik "szerelmet?"
2017. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát elhagytad a szerelmed, amit most muszáj kibírnod?
2017. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Szép , h neked a szerelem olyan fontos , fontosabb mint a gyerek. Az ilyen ne szüljön.

Mar nem a nemiszerved a legfontosabb

2017. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább itt arról van szó, hogy a kérdező már jó ideje együtt él egy férfival, lett is egy gyerekük, majd a kérdező és a párja között kialakult egy kis gubanc és már nem szerelmesek, de a fia miatt tűri ezt az életet???? vagyis nekem ez jött le.
2017. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő nem a Kisfiam apja.
2017. márc. 20. 22:47
 7/10 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem és nem tudok Nélküle élni! Önző vagyok? Jelen esetben a Fiammal (5 és fél) kellene többet foglakoznom, tudom. De nem megy. Bármennyire tudom. :(
2017. márc. 20. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, aki lepontozott elmagyarázná mi van?? mi a kérdés? ki az az ő? mi a probléma, mert szerintem másnak se tiszta
2017. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy szavamat se hiszi, ezért nem akar velem lenni. Szeretjük egymást. Legalabbis úgy tűnik egyszer mar voltunk külön mégis velem maradt. Sajnos adtam ra okot h ne higgyen nekem. Most kapom majd a hideget-meleget h miért "sírok" akkor :(
2017. márc. 20. 23:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a fiadat se egy jöttment idegennek, hanem egy naaaagy szerelemnek szülted. Annak is vége lett, azt is túlélted, ahogyan ezt is túl fogod. Tényleg ne dramatizáld túl, nem vagy már hormongőzös tinike, aki bele akar halni minden szakításba.
2017. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!