Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok miért nem nézi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért nem nézi meg a lány amit írok neki messengeren? Lányok.. vélemény?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek egy lánnyal messengeren. Annyit tudni kell hogy szorongásos depressziós zavarral küzd. Tegnap estig folyamatos volt a beszélgetés, érdeklődött stb.. nem írtam semmi hülyeséget.. viszont este 22 órától kezdve ugyan megkapja az üzenetet mert azt írja a messenger hogy kézbesítve, de nincs elolvasva. Semmi jelét nem mutatta hogy le akarna koptatni.. még randiról is szó volt. Szerintetek?

2021. febr. 4. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
És igen azóta többször is online volt.
2021. febr. 4. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi lehetőség van mint csillag az égen, vagy megbolondult, vagy lekoptat, vagy nem tudja mit válaszoljon.
2021. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"nem tudja mit válaszoljon" Hmm.. de akkor látta volna.. és úgy nem írna..
2021. febr. 4. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Neki írjál ne nekem xD
2021. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja megnézni és nem akar veled beszélni, nem kell ezt túlgondolni. Hogy ez azt is jelenti, hogy téged is inkább lekoptatna innentől, azt majd az idő eldönti.


Egyébként attól hogy nem 0-24-ben beszéltek, még nem veszett el semmi, sőt, pont hogy ez a normális. Adj neki időt.


A szorongásos depresszióját meg lehet azt hiszed könnyű kezelni, de nem; ha tegyük fel összejönnétek, folyamatosan jönnének olyan időszakok, hogy ellök magától és úgy csinál mint most, idegileg nem egyszerű bírni. Persze a ti dolgotok, csak ne gondold hogy majd te "megjavítod".

2021. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én bipoláris vagyok.. hidd el tudom/tudnám kezelni :)
2021. febr. 4. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég nagy gond, hogy ezt hiszed, de örülök ha mások életének tönkretételén ilyen jól szórakozol :)
2021. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nem lehet,hogy 22 óra után alszik?! :)
2021. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!