Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, nagyon tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon tetszik, eddig csak messengeren láttam, nem beszéltünk sokat, mert azt feltételeztem róla hogy kamu, de nem az. A közelben lakik. Minden fiúnak ír és hamar is válaszol. Normális ez így? Egy ilyen szép lány beszél akarkivel?

Figyelt kérdés
Próbálják meg beszélni vele? Nem lehet hogy csak ilyen hetes kapcsolatokat akar? Vagy nézzék át rajta? Nagyon tetszik. Nem tudom. Kétségbe vagyok esve

2020. dec. 19. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy te mit akarsz. Ha komoly kapcsolatot, az nem hiszem hogy összejönne, tekintve hogy azt írtad mindenkinek ír ő, de ha nem félsz a visszautasítástól, esetleg megpróbálhatod, de akkor számíts is a rosszra.
2020. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj rá, tegyél egy kísérletet, hátha bejön. Ha nem, akkor legalább újabb tapasztalattal gazdagodtál.

De azért írj rá, nem biztos, hogy mindenkivek kapcsolatba lép.

2020. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na vagyok. Nem ír vissza :D
2020. dec. 20. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerősöd, akkor nem fogja látni az üzeneted.
2020. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!