Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok ilyen besz@ri? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen besz@ri? csak nekem van ilyen abszurd gondolataim? Az elöbb emlitet dolgokon hogyan tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Elöször is,nem vagyok valami helyes,és izmos se vagyok.Modjuk divatosan öltözködök,de szerintem utobi a lányoknál nem mérvadó,lehet akár milyen ruhám,ha nem tetszek a kiszemmelt lánynak, akkor akár a göncömet, a hajamra ,kenhetem.

Írtam ,hogy abszurd gondolataim vannak itt úgy értetem ,hogy minden lány,ki már egy kicsit igényesebb a megjelenése *(, mármint szépp ruhákba jár,lakoza a körmét, és talán fell rak magára,egy kis sminket

A teste arányos itt gondolok arra ,hogy nem olyan vékonyka


[link]


Pl az itt jelen lévő holgy teste nagyon szimpatikus)


*szoval annak egy nagyon helyes pasi kell,bomba testel nagyon jó humoral.Vagy egy gazdag pali,aki tudja finanszirozni,a lány kiváltáságait most lehet engem utálni de ezt én így gondolom..de szertnék ezzen változtatni,mivel ez nagyon le alacsonyito a nőkra nézve, am 17 éves vagyok és még egy csajom se volt. 🙁


És nem szertnék,olyan lányal járni aki le huz engem,és csak azért kellenék neki,mert tudom támogatni őt pénzügyileg.Olyanal sem kihez nem vonzodok sexuálisan nekem a fent leírt lányok tetszenek külsőleg és legyenek normálisak az érték rendbjei csak én biztos nem jönnék be neki

De írhatjátok teljesen jogosan ,hogy adjam lejebb az elvárásimat meg ne mennyek a külsőre stb..

De de a külső is fontos, de teljesen megtudnám érteni ha egy lány inkabb egy helyesebb pasit választana.Mert hát neki vannak elvárásai...szoval hogy tudok lenni vonzo pasi ??milyen viselkedési formátumot tanúljak el?? És ilyeneket ne írjatok ,hogy legyek határozotabb,férfiasabb stb mert ebben nincsen,semmi konkrétum köszi ,hogy a végére értel, és megszánsz egy segitőkesz kommentel!


2021. febr. 23. 23:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszu lett bocsi:/
2021. febr. 23. 23:42
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy hosszu egy kicsit de szeretném .hogy ne értsetek fére,nem vagyok érdek ember ha az lennék egy model alkatu lányal akarnék ősze jönni DE NEM!!
2021. febr. 23. 23:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Le írnék magamrol egy két dolgot am bocsi a helyes írási hibákért de annyira nem fogg az agyam ilyen későn de ezt nem bírtam magamban tartani..
2021. febr. 24. 00:01
 4/11 A kérdező kommentje:

Szoval én egy kedves fiú vagyok és barátságos..de csak azzal aki velem is

Nem vagyok nagy kepu nem játszom magamat es ha nem tetszik valami akkor kultulártan a másik fél tudtára adom


Hát ezt nem igazán mondanám sportolásnak de naponta 30 fekvot nyomok még is mozogjak egy kicsit..

Regebben haverokal biciglisztunk meg fociztunk de már nem mert kihivtak focizni nekem nem volt kedvem mert kicsit deppiben voltam és ezt nm akartam rájuk rakni de persze ők ezt nm tudták


Humorosnak mondanám magamat de néhányszor csöndes vagyok

2021. febr. 24. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a személyiség sokkal többet számít lehet, hogy most még bem fogod tapasztalni, de később garantálom. ha érett leányzóról van szó akkor lehet hogy már most így gondolkozik. ne akarj más kedvéért megváltozni sosem, magadnak akarj tetszeni. ha magadnak tetszel az már jó, magabiztosság szexi. legyél udvarias és tisztelettudó a nőkkel, evvel sosem lőhetsz mellé:)

23/L

2021. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze a kulso is fontos, es nem mondom hogy magasak az elvarasaid, de ha neked ez az idealod.. vegulis a legtöbb lany normalis ruhakba jar es jellemzo rajuk az altalad leirtak, egyesek még tuloznak is (gondolok en itt mukoromre vagy szinte mar vakolatnyi sminkre az arcon)

Szerintem nagy hulyeseg az a felfogas hogy az ilyen lanyoknak a legszexibb bomba fiu kell meg rengeteg penz a segguk ala hogy el legyenek kenyeztetve

Ertem en, ezt latod neten, csomo oldal ezt sugarozza, hogy ez a "jo".. de belegondolsz abba hogy ebbe mennyi ertek van, a targyakon kivul? Sokra nem mész azzal ha ezt tartod fontosnak, mert ez nagyon torz kép. Vonzalom es kapcsolat bomba test es tömött penztarca nelkul is ki tud alakulni

2021. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm...de hogy mennyek oda imeretelen lányokhoz azért nm akorok olyan lányokhoz oda menni akiket ismerek mert kirohognének és elmodaná a kis barát nőinek


Tudom hogy egy ismeretlen lány is kirohoghet de vele kisebb az eséje ,hogy újra találkozunk

2021. febr. 24. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
inkább nyisd ki a tankönyveket és tanulj még, rád fér ahogy látom
2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2021. febr. 24. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, valami elcsszett költő? Kevesebb duma, több tett, hajrá!
2021. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!