Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasabb fiúknak több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasabb fiúknak több esélyük van a csajozasban mint az alacsonyabbaknak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit előny a magasság, de sok más tulajdonsággal és a viselkedéssel kompenzálható. Vannak hátrányai is.

Én 192 cm vagyok, az már túl sok. Az első csók mindig probléma volt, mert nagyon nincsenek egy magasságban az ajkak, látványosan lehajolni meg nem természetes. Szemkontaktus is jobban megy ülve, mint állva.

2021. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is kb annyi vagyok, de nem értem a problémát. sose volt szemkontaktus meg csók probléma. Ágyban meg baromira mindegy.
2021. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha neked nem probléma, akkor másnak sem lehet az, ugye?
2021. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!