Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindíg csak ilyenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindíg csak ilyenek?

Figyelt kérdés
Mindíg csak olyan lányok közeledtek eddig felém akik (ribi"k),tipikus egoisták,stb. Egyébként visszahúzódó vagyok,tehát nem értem miért..... Egy normális lány soha nem érdeklődött még felém.
2021. márc. 4. 18:33
1 2
 11/11 anonim válasza:

7-es


Vagyis a dagadt tehenemre mondod mondod a legelőn, Bözskére? :O

Nem is gondoltam, hogy marhákra is feláll a f...od és bedugod a csupasza.os lyukába. Ejnye hát kitől tanultad ezt a habitást? Remélem a nagybácsid vett rá ilyen f.szságokra.

Ha nem vágod a kérdést, menjél vissza az első osztályra és ott dugjad magadba fel a Magyar Helyesírás Kéziszótárát. ;)


Kérdező,

Nem kell foglalkozni vele, csak szimplán rossz kedve van, biztosan ráülhetett a balh*réjére keléskor, azért viselkedhet így. :)

Én is így szoktam venni a dolgokat, hisz a ribik inkább csak kihasználni akarják a srácokat.

2021. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!