Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok!Ti milyen szövegének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti milyen szövegének örülnétek ha egy nektek szimpatikus srác oda menne és udvarolna nektek? 15-17 éves lányok válassza érdekel trolok véleménye meg nem! Ha nem tetszik akkor írd le,hogy te szerinted milyen szöveg lenne jó! Köszii..

Figyelt kérdés

Egy ilyen szöveg jó lenne?:Szia nem gyakran csinálok ilyet,hogy csak úgy megszólítok idegen,lányokat ( ami igaz🤣) de meg láttalak,az utcán sétálni (vagy ahol van éppen van😉) tudom fura ,hogy csak úgy ide jövök,de nagyon szívesen megismernélek Mondánál magadról 2 dolgot? (Ezt csak akkor kérdezem meg tőle ha láttok egy minimális szimpátiát irányomba ja meg azért kérdem meg tole mert kívülről láttom hogy milyen aranyos és milyen jó a kisugárzásra de nem tudom ,hogy milyen a szemilyésege..)

Elmondja és én is,de mit kérjék el a tel számát vagy keresem meg a neve alapján facebook-on??



2021. márc. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszerintem a "mondanál magadról 2 dolgot" rész annyira nem jó, mert ha a lány kicsit visszahúzódóbb, lehet frusztrálná hogy rögtön ennyire magáról akarod beszéltetni. A többi része szerintem jó, normális, értelmes, udvarias szöveg. Ha pozitív visszajelzést ad a közeledésére elkezdthetsz vele általánosabb dolgokról beszélgetni, mint pl merre megy, stb, utána pedig mesélhetsz neki te is ha van valami szerinted érdekes vagy vicces sztorid, utána pedig már megy magától a beszélgetés ha egy hullámhosszon vagytok.
2021. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annak is örülnék ha ide köszönne nekem, csak csináljon már valamit:)
2021. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat -oké én ide köszönök neked de nem foksz hülyének nézni h csak köszönök ?
2021. márc. 16. 14:13
 4/10 A kérdező kommentje:

És miről -beszélgessék vele?

A szemezés az jelnek számít,hogy oda mennyek hozzá és leszolitsam?

2021. márc. 16. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, ha szemeztek egy ideje, megkérdezheted, hogy lenne-e kedve ismerkedni, aztán, ha igen, megkeresni facebookon. A mi generációnk inkább a közösségi médiát használja, mintsem, hogy telefonáljanak. Nem kell túlzásba esni, mert szerintem a hosszú szövegelés már inkább taszító, minél egyszerűbb és lényegretörőbb legyél
2021. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod biztosra hogy bejössz neki csak akkor jelöld be. Én ma jelöltem be azt akivel egy fél évig szemeztem és nem jelöl vissza:)
2021. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os lehet ,hogy cdak fel te lány vagy fiú vagy ? Vagy nincsen ideje v ez egy teszt adja az elérhetetlent
2021. márc. 16. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok
2021. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah és eltelt azóta két óra:)
2021. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ha visszaigazol rá írsz?
2021. márc. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!